Znamiona i blizny które trzeba usunąć

Znamiona i blizny to naturalna rzecz, niektóre mamy od urodzenia, niektóre nabywamy. Moim zdaniem warto jest się zastanowić nad tym czy nie warto było by jej usunąć, o ile niektóre z nich są praktycznie całkowicie niewidoczne o tyle inne mogą być uciążliwe, być przyczyną bardzo dużych problemów w życiu osobistym.

Same blizny powstają w różnych okolicznościach, bardzo popularne są blizny po operacjach, często jest tak że nie da się ich ominąć. W takim wypadku, jeżeli chcemy się ich pozbyć pomocny może być laser. Dzięki laserowi możemy w łatwy sposób pozbyć się nieprzyjemnych dla naszych oczu blizn. Laserowe usuwanie znamion to operacja bardzo popularna i bardzo bezpieczna. Bardzo popularny jest typ lasera CO2. Tan specyficzny laser podgrzewa zewnętrzna tkankę skóry do takiej temperatury, że w parę minut potrafi „wypalić” naszą bliznę, nie dotykając wewnętrznych narządów oraz głębszej warstwy skóry. Moim zdaniem laser to idealne rozwiązanie dla niecierpliwych, zaniepokojonych swoimi bliznami czy też znamionami.

Laser jest zdecydowanie bardziej użyteczny, przydaję się też w innych gałęziach medycyny takich jak: chirurgia czy optyka. Wydaję mi się, że sukces tkwi w tym, że operację takiego rodzaju nie musi zostać wykonana przez specjalistę, może to zrobić ktoś po przeszkoleniu. Doktorzy mają styczność z pacjentem najczęściej tylko przed zabiegiem (przynajmniej jeżeli chodzi o usuwanie blizn), później jest to tylko wizyta kontrolna i na tym w zasadzie koniec. Chyba to właśnie jest sukcesem lasera, operacja wykonywana praktycznie przy pomocy samego lasera, ludzie tylko to nadzorują.

Jeżeli chodzi o same blizny i znamiona, to widziałem ich setki i każde za pomocą lasera w kilka minut zostało usunięte. Być może jest to dość dziwna metoda w przekonaniu wielu osób, ja jednak uważam, że jest ona w stu procentach bezpieczna, jeszcze nigdy nie widziałem osoby która narzekała by na jakiś ból po zabiegu, uwzględniam to że spotykałem osoby przypadkowo na mieście po kilku latach, zawsze chwaliły mnie i moją klinikę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *