Zielona kawa – odchudzanie jeszcze nigdy nie było tak proste!

Lekko mi, zielono mi… Większości z nas kawa kojarzy się z płynem o brunatnej i aromatycznej barwie. Tymczasem ta sama kawa może mieć właściwości odchudzające! Sekret zielonej kawy tkwi w tym, że jej ziarna nie zostały poddane procesowi palenia, stąd też sama kawa ma lekko zielonkawą barwę. Istotnym składnikiem tego suplementu diety jest kwas chlorogenowy odpowiedzialny za wchłanianie cukru. Ten antyoksydant sprawia, że nasz organizm przyswaja mniej substancji słodzących i zmuszony jest korzystać ze zgromadzonych wcześniej zasobów.

W naturalnej postaci kwas chlorogenowy znajduje się w zielonych liściach i owocach, tj. m.in. w karczochach, pokrzywie, brzoskwinie czy śliwkach. Szczególnie bogate w tę substancję są suszone owoce. Kwas chlorogenowy ma działanie antybakteryjne, przeciwgrzybiczne i przeciwwirusowe.

Zieloną kawą od wieków interesowała się medycyna naturalna, dziś upomnieli się o nią również producenci środków odchudzających. Ekstrakt z zielonej kawy, to kwintesencja tego, co w kawie najlepsze –substancji ułatwiających zrzucenie zbędnych kilogramów.  Zielona kawa zmniejsza wskaźnik BMI, sprzyja pozbyciu się tkanki tłuszczowej, oraz… reguluje pracę serca. Jest idealna na odchudzanie – www.aliness.pl to przykład jednego z najlepiej sprzedających się  tego typu produktów na naszym rynku!

Ci, którzy mają problem z dodatkowymi kilogramami lub tendencję do tycia mogą kupić zieloną kawę lub tabletki zawierające ekstrakt z jej ziaren. Zielona kawa odchudza, ma zbawienny wpływ na przemianę materii, rozprawia się ze złogami tłuszczu, a nawet uelastycznia skórę! Składniki zawarte w zielonej kawie działają wieloetapowo -ograniczają wchłanianie cukrów, poprawiają pracę układu krwionośnego i immunologicznego.

Zapomnijcie o innych suplementach – zielona kawa to prawdziwy hit każdej diety!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *