SKU: B098CYBKSW
Dostępność: W magazynie
83,35zł 135,64zł

Dostępne opcje

WXZZ Spodnie rekreacyjne męskie na lato z poliestru męskie spodnie do joggingu na czas wolny sport fitness trening cargo bermudy krótkie rozmiar 3XL - B098CYBKSW

  • Wysoki komfort noszenia: spodenki sportowe są produkowane ze specjalnie opracowanej mieszanki materiałów, która zapewnia przyjemne uczucie na skórze.

  • Krój: spodenki do biegania są sportowe, lekko taliowane i dostępne w wersji Slim-Fit. Dzięki ściągaczowi w pasie spodnie do biegania można w zależności od potrzeb dalej lub zwężać.

  • Dzięki wielu kieszeniom szorty cargo są niezwykle praktyczne, a ponadto są swobodnym, modnym akcentem. Dopasowanie z prostymi nogawkami i normalną wysokością pasa zapewnia ponadto idealne dopasowanie, które dodatkowo podkreśla odpowiedni pasek.

  • Swobodny towarzysz na co dzień: proste szorty dresowe można również wygodnie nosić do bluzy z kapturem i trampek na torcie koszykówki jak również do długich koszuli i ubijania w ogrodzie podczas grillowania.

  • WXZZ to rozwijająca się marka, która koncentruje się na trendach mody i wysokiej jakości odzieży. Jesteśmy magazynem za granicą, ale nasze produkty są sprzedawane głównie na rynku europejskim, a czas transportu wynosi 7-25 dni. W przypadku problemów z produktem, prosimy o kontakt i z pewnością zaproponujemy zadowalające rozwiązanie.

  • WXZZ to rozwijająca się marka, która koncentruje się na modnych trendach i wysokiej jakości odzieży. Jesteśmy magazynem za granicą, ale nasze produkty są sprzedawane głównie na rynku europejskim, a czas transportu wynosi 7-25 dni.