SKU: B09B5BQ1HL
Dostępność: W magazynie
88,88zł 158,47zł

Dostępne opcje

WXZZ Męskie bokserki Sexy Boxershorts Slipy Elephant Bulge Boxer Briefs Shorts Silky Closed Sheath przezroczysta bielizna stringi stringi - B09B5BQ1HL

  • W razie wystąpienia różnic w wymiarach rzędu 1-3 cm prosimy o wyrozumiałość. Są one spowodowane ręcznym pomiarem produktu. Przed złożeniem zamówienia należy zapoznać się z tabelą rozmiarów na naszych zdjęciach. Bardzo ważne jest, aby dziękować za pomoc. Nasze rozmiary to rozmiary azjatyckie, tzn. są mniejsze niż normalne rozmiary europejskie. Przed złożeniem zamówienia należy sprawdzić szczegółowy rozmiar na zdjęciu lub wybrać większy rozmiar. Jeśli nie znasz rozmiaru, prosimy o kontakt z nami.

  • Materiał jest bardzo miękki i oddychający. Przyjazny dla skóry i przytulny materiał, doskonale nadaje się do spania lub leniuchowania w domu. Oprócz niewiarygodnego komfortu i przepuszczalności powietrza naszych męskich bokserek zapewniają również miękkie uczucie dla skóry. Wybierz wysokiej jakości bokserki dla mężczyzn, bądź bądź tanie, a będziesz bardziej wyrafinowany. Te męskie bokserki wchłaniają wilgoć na skórze, zapewniając więcej swobody niż druga warstwa skóry.

  • Ergonomiczny krój 3D: Ergonomiczny krój w kształcie litery U dla mężczyzn zapewnia dużo miejsca i oddychalność. Zwykłe krawiectwo nie może wystarczająco dużo miejsca na worek jądrowy, a jednocześnie daje poczucie oddychalności.

  • Szerokie spektrum zastosowania: nadaje się do fitnessu, różnych sportów piłki nożnej, jazdy na rowerze, biegania, codziennego spaceru itd. Może być chłodny, suchy i dobry dla zdrowia. Jest to idealne rozwiązanie do codziennego użytku, treningu itd. i sprawia, że każdego dnia życia jest wyjątkowe. Mężczyźni muszą zwrócić uwagę na siebie.

  • WXZZ to rozwijająca się marka, która koncentruje się na trendach mody i wysokiej jakości odzieży. Jesteśmy magazynem za morzem, ale nasze produkty są sprzedawane głównie na rynku europejskim, a czas transportu wynosi 7-25 dni. Zobowiązujemy się do jakości premium. Satysfakcja klienta to nasz priorytet. W przypadku problemów z produktem prosimy o kontakt z nami, a na pewno zaoferujemy zadowalające rozwiązanie.

  • WXZZ to rozwijająca się marka, która koncentruje się na modnych trendach i wysokiej jakości odzieży. Jesteśmy magazynem za granicą, ale nasze produkty są sprzedawane głównie na rynku europejskim, a czas transportu wynosi 7-25 dni.