Wirtualne spacery i wycieczki idealnym sposobem na promocję

wirtualne spacery pozwalają poznać jakie restauracje ma kraków

Możliwości techniczne, jakie oferują obecnie fotografia oraz internet, pozwalają na niezwykle atrakcyjne przedstawienie otaczającego nas świata. Szczególnie ciekawe i interesujące są zdjęcia panoramiczne 360 stopni, dzięki czemu można obejrzeć całe otoczenie, a nie tylko to, co znajduje się przed obiektywem, a także wirtualne spacery lub wirtualne wycieczki.

Oglądając zdjęcie panoramiczne 360 stopni odbiorca czuje się, jakby był w danym miejscu. Dzięki kursorom na ekranie, może dowolnie obracać obraz wokół własnej osi. W ten sposób można bardziej dokładnie przedstawić rzeczywistość, bez potrzeby nagrywania filmów.

Tak wykonane panoramy 360 stopni można umieścić na stronach internetowych, w aplikacjach, w prezentacjach czy na portalach społecznościowych. Jest to idealne narzędzie marketingowe dla przedsiębiorstw, organizacji czy samorządów miast. Zapraszając na wirtualne spacery, można zaprezentować atuty swojej oferty. Firmy mogą zaprosić do swoich siedzib. Szczególnie jest to przydatne dla restauracji, sklepów, muzeów, bibliotek, galerii.

Panoramy 360 stopni są też idealne dla miast, które zapraszając na wirtualne wycieczki, promują swoje miasto, pokazując jego walory. Tego typu zdjęcia pozwalają oglądającemu poczuć atmosferę danego miejsca i zachęcają do odwiedzenia go w rzeczywistości. Jest to więc warta rozważenia forma reklamy, szczególnie, że na rynku działa sporo firm oferujących wykonywanie tego typu wirtualnych spacerów i wycieczek.

Reklama: Wirtualne spacery zamówisz na http://panoramykrakow.pl/ u fotografa reklamowego Bartka z miasta Kraków

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *