SKU: B074NLH61W
Dostępność: W magazynie
399,49zł 498,61zł

Dostępne opcje

Urban Cycling Apparel The Enduro męskie spodenki rowerowe MTB Off Road z wyściełanymi majtkami Clickfast z technologią Coolmax - B074NLH61W

  • (Zdejmowane) szorty typu ClickFast – odpinane spodenki wewnętrzne z wkładką Coolmax z antybakteryjną wyściółką Coolmax. Można nosić osobno.

  • Bezpieczne zamykane kieszenie - dwie przednie kieszenie, jedna tylna kieszeń i dwie boczne wentylowane kieszenie zapinane na zamek błyskawiczny na telefon komórkowy i kosztowności.

  • URBAN BELT - Elastyczna talia jest wyposażona w stylowy regulowany pasek z nadrukiem miejskim, który zapewnia najlepsze dopasowanie.

  • Budowa – w zestawie bezszwowa pod panelem eliminującym otarcia, zamki błyskawiczne YKK zapewniają idealny zamek błyskawiczny, regulatory nogawek do wyboru oraz nasze odblaskowe logo łańcucha rowerowego na lewej nogawce. Szorty wewnętrzne z wkładką są wyposażone w szwy overlock dla maksymalnego komfortu, silikonowe uchwyty na nogi zatrzymują jazdę i technologię CoolMax.

  • Inżynierowie Urban Cycling Apparel postawili ten rower górski, aby stać się całkiem możliwymi idealnymi szortami rowerowymi MTB. Lekki, odprowadzający wilgoć materiał jest dopasowany do ciała i zawiera wszystkie komponenty techniczne potrzebne do dłuższej jazdy. Te szorty pasują do wszystkich rowerzystów, którzy szukają workowatych, wytrzymałych szortów z bezpiecznymi kieszeniami zapinanymi na zamek błyskawiczny i wyściełanymi spodenkami ClickFast z technologią CoolMax.