SKU: B08X7GQWGL
Dostępność: W magazynie
192,45zł 237,10zł

Dostępne opcje

UKKD Bluza z kapturem męska bluza z kapturem duży rozmiar jesienna bluza z kapturem długi rękaw męska bluza z kapturem na co dzień hip-hop odzież sportowa bluzy na co dzień - B08X7GQWGL

 • Wszechstronna bluza – ta włóknina z długim rękawem została zaprojektowana do noszenia w każdej chwili – niezależnie od tego, czy jest noszona swobodnie, czy podczas biegania lub treningu, jest idealna.

 • Wytrzymały materiał – męska bluza jest wykonana z trwałego, wytrzymałego materiału, który sprosta każdemu wyzwaniu w studiu fitness lub w podróży.

 • Wygodny i ciepły – sweter zapewnia ciepło i ciepło w chłodne dni lub podczas ćwiczeń na świeżym powietrzu. Materiał jest bardzo miękki i przyjazny dla skóry.

 • Nowoczesny krój – top ma wyjątkowy, nowoczesny krój, który jest ściśle dopasowany i wygodny, dostosowuje się do konturów i ruchów ciała.

 • Nie martw się o kurczenie się po praniu

 • Typ przedmiotu: bluzy z kapturem
  Rozmiar: jak na zdjęciu
  Materiał: poliester
  Kołnierz: z kapturem
  Grubość: standardowa
  Długość rękawa (cm): pełna
  Styl rękawa: regularny
  Długość odzieży: standardowa
  Płeć: mężczyźni
  Styl: codzienny
  Cechy:
  Wszechstronna bluza – ta włóknina z długim rękawem została zaprojektowana do noszenia w każdej chwili – niezależnie od tego, czy jest noszona swobodnie, czy podczas biegania lub treningu, jest idealna.
  Wytrzymały materiał – męska bluza jest wykonana z trwałego, wytrzymałego materiału, który sprosta każdemu wyzwaniu w studiu fitness lub w podróży.
  Wygodny i ciepły – sweter zapewnia ciepło i ciepło w chłodne dni lub podczas ćwiczeń na świeżym powietrzu. Materiał jest bardzo miękki i przyjazny dla skóry.
  Nowoczesny krój – top ma wyjątkowy, nowoczesny krój, który jest ściśle dopasowany i wygodny, dostosowuje się do konturów i ruchów ciała.
  Nie martw się o kurczenie się po praniu