Treningi z trenerem personalnym

trening pod kontrola trenera personalnego

Lato w pełni, ale pewnie nie każdy może poszczycić się super formą. To jednak nic straconego! Na ćwiczenia i zdrowy tryb życia nigdy nie jest za późno. Osoba, która wcześniej nie miała do czynienia ze sportem, powinna udać się na konsultację do dietetyka oraz na analizę składu ciała. Dzięki temu będzie można z powodzeniem dobrać odpowiednie żywienie i aktywność fizyczną.

Duża nadwaga może skutecznie ograniczać sprawność ruchową, zatem ćwiczenia powinny być przeprowadzone w sposób bezpieczny dla mięśni i stawów. W doborze odpowiedniego treningu w Krakowie pomoże nam trener personalny – FitNOW.pl. Każda szanująca się siłownia jest w stanie zapewnić taką osobę swoim podopiecznym. Trening osobisty pozwala na dokładniejsze poznanie potrzeb organizmu, dzięki większej ilości poświęconego czasu.

Cena jaką przyjdzie nam zapłacić za trening personalny z pewnością przewyższa cenę zajęć grupowych, ale za to jest w stanie zapewnić odpowiednie wyniki. Trener osobisty zagwarantuje nam plan ćwiczeń ułożony typowo pod nas oraz będzie kontrolował i pomagał ćwiczyć. Utrzymanie prawidłowej pozycji ciała osoby ćwiczącej jest bardzo istotne. Dzięki kontroli trenera personalnego wyraźnie zmniejszymy prawdopodobieństwo kontuzji i wad postawy podczas ćwiczeń. Dlaczego to takie ważne? Nieodpowiednia postawa kręgosłupa drastycznie zmniejsza efektywność ćwiczeń, na której zależy każdej osobie borykającej się z nadprogramowymi kilogramami.

Efektywny i bezpieczny trening osobisty zapewni wyłącznie dobrze wykwalifikowany trener personalny. Zastanów się nad takim rozwiązaniem i Ty, jeśli marzysz o szczupłym i zdrowym ciele.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *