Sztuka zamknięta w szkle

obrazy na szkle

Każdy z nas szuka niebanalnych dodatków, które podkreślą charakter domu, loftu, biura lub własnego studia. Można wybierać spośród wielu ofert dostępnych na rynku. Idealnym rozwiązaniem dla niemal każdego wnętrza są obrazy na szkle. Z pewnością są łatwe w montażu, tanie w eksploatacji, bezpieczne i niepowtarzalne.

Wszystko za sprawą unikalnej technologi tworzenia produktów. Laminowanie pozwala zachować doskonałe barwy i zapewnia wysoką wytrzymałość na czynniki zewnętrzne. Możliwości jest kilka. Można zasugerować się ulubionym obrazem, zdjęciem, grafiką lub ilustracją. Zamówiony produkt można zamontować zgodnie z zaleceniami producenta samodzielnie lub przy pomocy fachowca. Technologia tworzenia sprawia, że szkło na ścianę w przypadku stłuczenia nie rozbija się na milion kawałeczków, co znacznie zwiększa komfort i bezpieczeństwo użytkowników. Obrazy te są łatwe w utrzymaniu. Wystarczy tylko od czasu do czasu przetrzeć je ściereczką z dodatkiem środka przeznaczonego do tego typu powierzchni, aby zachowały nieskazitelny wygląd.

Szkło na ścianę jest idealnym rozwiązaniem zarówno dla koneserów sztuki, podróżników, minimalistów, indywidualistów jak również dla tych którym zwyczajnie znudził się dotychczasowy wygląd pomieszczenia. Można wykreować przytulny salon stosując obrazy na szkle, w ten sam sposób warto wzbogacić też kuchnię. Nawet w niewielkiej sypialni da się w ten sposób ozdobić szklane drzwi przesuwne, aby wykreować nowoczesny design zgodny z indywidualnymi upodobaniami. Szkło na ścianę może stanowić także nieodzowny element pracowni fryzjerskiej lub własnego studia, ponieważ łatwo utrzymać je w czystości.

Pozostaje tylko wykreować wizję idealnego wnętrza i zamówić obrazy na szkle zgodne z naszymi oczekiwaniami u producenta. Ilość pomysłów jest nieograniczona. Może będzie to abstrakcja, mapa świata, nieznany zakątek kosmosu, ulubiony automobil… Czas dokonać wyboru, bo sztuka zamknięta w szkle czeka na nowy dom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *