SKU: B09PDZBCWK
Dostępność: W magazynie
146,57zł 202,76zł

Dostępne opcje

Szpilki Do Broszekwszystkie Mecze Damskie Broszki Szpilki - B09PDZBCWK

  • materiał: metal,

  • Rozmiar: jak pokazano

  • Nadaje się do większości rodzajów odzieży, takich jak sweter, sukienka, szal, koszula, kurtka, nadaje się do noszenia na weselach, przyjęciach, przyjęciach kostiumowych, przyjęciach urodzinowych i innych formalnych lub przypadkowych okazjach, ale także do codziennego noszenia. Dodaje delikatnego i eleganckiego charakteru. do twoich ubrań !!

  • Elegancki i atrakcyjny: specjalny i jasny design może podkreślić Twój wygląd, przyciągnąć uwagę ludzi w tłumie, w pełni pokazać swój własny styl i wyrazić słodką miłość między parami. Ten wyjątkowy kształt wyróżnia Cię z tłumu 。Konserwacja: aby uniknąć bezpośredniego kontaktu z wodą, perfumami, mydłem, żelem do włosów, detergentem oraz składem chemicznym innej biżuterii erozyjnej.

  • Idealny prezent❤: Moda jest jak okrągłe koło. Ponieważ trend w modzie zmierza w kierunku retro, broszki z kwiatami dla kobiet są coraz lepiej przyjmowane przez wszystkich. W połączeniu z naszyjnikami i jedwabnymi szalami, które świetnie wyglądają, broszka damska podkreśla elegancką i atrakcyjną stronę kobiety. Bardzo dobry prezent dla przyjaciół i rodziny podczas świąt.

  • nadaje się do większości rodzajów odzieży, takich jak sweter, sukienka, szal, koszula, kurtka, nadaje się do noszenia na weselu, imprezie, sukience, przyjęciu urodzinowym i innych formalnych lub nieformalnych okazjach, ale także do codziennej kolokacji. Dodaj delikatne i eleganckie uczucie do twoich ubrań! Szykowny i atrakcyjny: specjalny i błyszczący design może podkreślić Twój wygląd, łatwo przyciągnąć wzrok ludzi w tłumie, w pełni pokazać swój własny styl i wyrazić słodką miłość między parami. Ten wyjątkowy kształt wyróżnia Cię z tłumu. Idealny prezent: Wraz z rozwojem trendu mody w kierunku retro, broszki dla kobiet są stopniowo przyjmowane przez wszystkich. W zestawieniu z naszyjnikami i jedwabnymi apaszkami, broszka damska uwydatnia szykowną i przystojną stronę kobiety. Bardzo dobry prezent dla przyjaciółek i bliskich podczas wakacji.