Słodkie upominki dla gości weselnych

krówki ślubne

Organizując wesele narzeczeni zajmują się nie tylko najważniejszymi sprawami takimi jak na przykład zakup sukni ślubnej i garnituru, znalezienie odpowiedniej sali, zespołu muzycznego oraz wybór menu i tortu weselnego. Narzeczeni nie mniejszą wagę przykładają do drobiazgów – trudno się dziwić, skoro chcą, aby goście zapamiętali ich ślub i wesele jak najlepiej.

Przywiązanie do szczegółów widać już w przypadku wyboru zaproszeń na ślub. Dostępnych jest wiele różnych wzorów, a zatem podjęcie ostatecznej decyzji zabiera dużo czasu, gdyż narzeczeni poszukują ideału, o który niezwykle trudno. Niektórzy decydują się nawet na własnoręczne robienie zaproszeń, co przy całym natłoku przygotowań jest bardzo odważnym krokiem.

Podobnie jest w przypadku tortu weselnego – tutaj znaczenie ma nie tylko jego smak, ale również wygląd. Wiele czasu zajmuje też niekiedy wybieranie figurek na tort. Również kwestia jedzenia bywa często problematyczna, gdyż narzeczeni stają tu przed problemem pogodzenia najróżniejszych gustów zaproszonych gości. Ponadto warto też uwzględnić ewentualne alergie i nietolerancje pokarmowe. W takiej sytuacji ostateczna decyzja może nastręczać całkiem sporo problemów.

Narzeczeni dużą uwagę przywiązują ostatnimi czasy do upominków dla gości – z reguły są to drobiazgi, które mają budzić przyjemne skojarzenia z parą młodą oraz organizowanym przez nią weselem. Wśród takich podarków pojawiają się na przykład świeczki zapachowe, mieszanki herbat czy kaw, ale chyba przede wszystkim różnego rodzaju słodkie akcenty. Do tych ostatnich należą przykładowo krówki z nadrukiem. Umieszcza się na nich najczęściej datę ślubu, imiona nowożeńców, a także krótkie podziękowanie dla gości – z taką adnotacją są to już pełnoprawne krówki ślubne.

Wręczane gościom krówki z nadrukiem są swego rodzaju odmianą dla obdarowywania gości na odchodnym np. ciastem. W takim wypadku krówki ślubne są bardziej spersonalizowanym upominkiem i pozwalają poczuć się gościom nieco bardziej wyjątkowo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *