SKU: B08L959RVT
Dostępność: W magazynie
110,79zł 173,20zł

Dostępne opcje

Separatec Męskie bokserki Supima Cotton z czesaną bawełną z wspierającym oddzielnym podwójnym workiem i stylową bielizną z bielizną na muchy trójpak - B08L959RVT

  • Opatentowany oddzielny woreczek: umieść banan w szczelinie znajdującej się jako "niezależny", dzięki czemu oferuje on górę i w dół i przestrzeń do "oddychania" (uważamy, że jest to pokazane przez parę wznoszącą się z bananu), a Twoje jądra idą do natychmiastowego odprowadzającego wilgoć woreczek bambusowy Rayon.

  • Premium Bamboo Rayon: Ultra Silk i miękki, oddychający i szybko odprowadzający wilgoć Bamboo Rayon zapewnia duży komfort dla Twoich prywatnych części oraz zapewnia uczucie podczas noszenia.

  • Dodatkowy krok: Zaprojektowane z dodatkowym klinem pod workami, aby zwiększyć ilość przestrzeni i zapewnić komfort i sprawność fizyczną, zmniejszając tarcie. Jest również wyposażony w funkcjonalną muchę ułatwiającą chodzenie w przypadku naturalnych połączeń.

  • Ściągacz Stay-Put: Wytrzymały i rozciągliwy ściągacz ma zasięg 35 mm, co zapewnia komfort noszenia, ponieważ nie ślizga się ani nie pozostawia śladów.

  • Nieścieralna długość kroku: Dzięki dobrze dopasowanej długości nogawki długości kroku (2,5 cala / 6,5 cala) można uniknąć zwijania i wstrząsów, dzięki czemu można uzyskać najlepszą wydajność przez cały dzień.