Poznaj ceny i cennik okien u wielu dostawców

twoje-okna nowe okna

Wielu dostawców okien w jednym miejscu. Znajdziesz ich u nas na stronie. Umożliwia to porównanie cen okien. Współpraca z nami ułatwi ci wybór okien oraz dostawcy. Nie musisz już sprawdzać cen chodząc bezpośrednio po salonach. Możesz zrobić to przy pomocy naszej usługi. Okna pcv to jakość w rynkowej cenie. Konserwacja tego typu stolarki budowlanej nie jest uciążliwa, ale nie można o niej zapomnieć, jeśli stolarka ma być niezawodna przez wiele lat. Okleiny mogą być zastosowane zarówno w jednostronnym, jak i dwustronnym wykończeniu profili. Jako, że pragniemy dotrzeć ze swoją ofertą sprzedażową do szerokiego grona klientów, w asortymencie posiadamy również okucia okienne, które nie są już sprzedawane przez ich wytwórców. W produkowanych przez nas oknach oraz drzwiach balkonowych stosujemy nowoczesne rozwiązania, jakie występują w produkcji szyb zespolonych.

Montażem stolarki okiennej zajmujemy się od 2004 r. W tym okresie zrealizowaliśmy zamówienia na terenie Polski w każdym województwie. Branża stolarki otworowej oraz technik osłonowych jest prężnie rozwijającą się branżą i dlatego też kładziemy znaczny nacisk na szkolenia, by móc proponować naszym Odbiorcom najdogodniejsze rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Jesteśmy ambitni. Nie dziwi zatem fakt, że nasza efektywność sięga tysięcy jednostek okiennych na rok. Nasza oferta sprzedażowa nie ogranicza się wyłącznie do handlu, w zakres naszych usług wchodzi także logistyka, montaż i inne prace budowlane, wszystko co niezbędne do fachowego wykonania nawet najtrudniejszej realizacji. Staramy się zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej kapryśnych Odbiorców.

Solidne okna dla każdego

Nasze okna i drzwi są odporne i wytrzymałe przez co nie niszczą się pod wpływem wody, zimna czy innych czynników pogodowych. Sposób montażu uzależniony jest od charakterystyki materiałów, z których został wykonany budynek oraz jego usytuowania. Uzyskaliśmy certyfikaty markowych firm, potwierdzające znajomość ich oferty. Braliśmy również udział w szkoleniach o produktach a także dotyczących ciepłego montażu. Gwarantujemy wysoką jakość, rynkowe ceny oraz sprawne wykonanie usług. Oferujemy kompleksowy zakres usług na każdym ich etapie – zaczynając od wyboru produktu, poprzez pomiary do montażu końcowego. Kilkuletnie doświadczenie w produkcji i instalacji gwarantuje naszym klientom komfort użytkowania zakupionych elementów oraz w pełni pozwoli wykorzystywać ich plusy. Okna aluminiowe są bardzo szczelne oraz proste w użytkowaniu dzięki profesjonalnym systemom profili. Jednym słowem posiadamy wszystko dla domu.

Okna pcv produkowane przez producentów z którymi pracujemy nie wymagają tak budżetowych zabiegów renowacyjnych ale nie są też wolne od konieczności konserwacji. Pamiętamy, że okna aluminiowe są nie tylko eleganckie i stylowe, ale także stosunkowo lekkie, więc dają możliwość instalacji wielu skrzydeł równocześnie, nie obciążając przy tym konstrukcji budowli. Jeżeli niewłaściwie wybierzemy, możemy w przyszłości ponosić dodatkowe koszty związane z eksploatacją budynku. A tego przecież chcemy uniknąć. Proponujemy 6 lat gwarancji. Przez ten okres firma naprawi drzwi i okna swojej produkcji. Aby spełnić wymagania klientów wytwarzamy stolarkę aluminiową o klasie antywłamalności RC2 oraz RC3. Porównaj ceny okien z http://twoje-okna.com. Nieszczelne okna, przez które hula wiatr, skrzydło uszkadzające ościeżnice, ciężko obracająca się klamka, dopychane na siłę skrzydło to tylko kilka ze skutków braku regularnej regulacji i konserwacji stolarki okiennej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *