Podejrzenia o zdradę współmałżonka

Co robić, gdy podejrzewamy współmałżonka o zdradę?

Po pierwsze nie należy panikować. Na początek na spokojnie trzeba przyjrzeć się wszelkim codziennym czynnością, które są przez współmałżonka wykonywane. Mogą się one wydawać całkiem prozaiczne, ale w rzeczywistości mogą świadczyć o zdradzie.

Do najczęstszych rzeczy możemy zaliczyć:

 

  • pracę ponad godziny;
  • nagłe wyjazdy służbowe;
  • zatajanie informacji o spotkaniach;
  • podejrzane telefony;
  • zapach nieznanych perfum na ubraniu;
  • ukrywanie przed nami telefonu.

Oczywiście, nie w każdym przypadku musi to oznaczać od razu zdradę. Jednak powinno to wzbudzić naszą czujność.

Co wtedy zrobić?

Na pewno nie warto szukać dowodów na własną rękę. Najlepszym rozwiązaniem znalezienie dowodów zdrady zlecić profesjonaliście. Do tego najlepsze okazuje się profesjonalne biuro detektywistyczne, które posiada licencję na prowadzenie usług detektywistycznych. Prywatny detektyw w szybki i dyskretny sposób zbierze dowody, które potwierdzą nasze przypuszczenia lub też im zaprzeczą. Usługa polegająca na sprawdzeniu wierności, to podstawowa oferta każdej agencji detektywistycznej. Doświadczenie, jakie posiadają detektywi sprawi, że nasze zlecenie zostanie przeprowadzone rzetelnie i solidnie, a uzyskany wynik będzie wiarygodny.

Dowody zebrane przez takie biuro detektywistyczne, mogą stanowić dowody prawne, które są wykorzystywane na potrzeby rozpraw rozwodowych. Dzięki takim dokumentom, rozprawa z pewnością będzie szybciej rozwiązana, a jej wynik będzie korzystny dla strony pokrzywdzonej.

Koszt znalezienia dowodów zdrady nie należą do najmniejszych, jednak w niektórych przypadkach koszt okazuje się niewielki. Z reguły znalezienie dowodów dokumentujących zdradę wahają się pomiędzy 3 a 7 tysiącami złotych. Oczywiście wszystko zależne jest od długości zbierania dokumentów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *