SKU: B08R325D2C
Dostępność: W magazynie
201,73zł 254,69zł

Dostępne opcje

PAQOZKC Obuwie robocze męskie i damskie S3 buty ochronne bardzo lekkie oddychające stalowe noski - B08R325D2C

  • Oddychający i wygodny: materiał wierzchni naszych butów ochronnych jest wykonany z oddychającej tkaniny siatkowej, dzięki czemu stopy pozostają chłodne i suche. Cała para butów zapewnia zrównoważony komfort i bezpieczeństwo, co nadaje się do noszenia przez długi czas. (waga szacunkowa wynosi 1000 g)

  • Odporny na uderzenia stalowy nosek: buty męskie ze stalowym noskiem z europejskim standardowym stalowym noskiem mogą zapobiec uszkodzeniu stóp przez duże i ciężkie spadające lub ruchome przedmioty.

  • Skład materiału: antypoślizgowa podeszwa środkowa z gumą, odporna na ścieranie podeszwa gumowa. Bezpieczne buty robocze umożliwiają pracę w trudnym otoczeniu lub wykonywanie przygody na świeżym powietrzu, bez obawy o obrażenia.

  • Odporna i antypoślizgowa: antypoślizgowa podeszwa zewnętrzna z gumy olejowej zapewnia zwiększoną przyczepność i trwałość. Podeszwy ze specjalnych linii mają mocne trzymanie, doskonałe właściwości antypoślizgowe, zwiększają bezpieczeństwo.

  • Uwodzicielski wygląd sprawia, że nadaje się zarówno do użytku w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz, nadaje się dla dostawców, pracowników magazynowych, logistyki, mechaników samochodowych, mechaników, stolarzy, prac ogrodowych itd.