SKU: B08121TJTL
Dostępność: W magazynie
115,86zł 186,61zł

Dostępne opcje

Occulto Bielizna termiczna dla mężczyzn zestaw spodni termicznych i funkcyjnych męska bielizna sportowa do biegania jazdy na motocyklu jazdy na nartach wędrówek - B08121TJTL

  • Właściwości materiału: różna gęstość materiału wraz z wbudowanymi strefami siateczkowymi zapewnia efektywny transport potu i szybkie schnięcie. Dopasowany do ciała, bezszwowy 4-kierunkowy materiał stretch zapobiega nieprzyjemnym drapaniu i sprawia, że ta bielizna funkcyjna jest bardzo wygodną, uniwersalną odzieżą sportową.

  • Reguluje ciepło: wszyte w termoaktywną bieliznę sportową strefy z tkaniny żakardowej zapewniają przyjemną cyrkulację powietrza i umożliwiają optymalną regulację ciepła ciała.

  • Twój pierwszy wybór... do aktywności na świeżym powietrzu w niskich temperaturach lub do zakładania podczas jazdy na motocyklu.

  • Wzornictwo z Niemiec – Made in Europe: Nasze produkty są produkowane wyłącznie w nowoczesnych fabrykach w Europie. Tylko w ten sposób możemy zagwarantować, że nasze produkty są produkowane z zachowaniem europejskich standardów w zakresie warunków pracy, ochrony środowiska, bezpieczeństwa i uczciwych opłat. Koncepcja produktu odbywa się w naszej centrali w południowych Niemczech.

  • 12 miesięcy gwarancji gwarantowana: niezależnie od tego, czy produkt nie jest w porządku lub nie spełnia Twoich oczekiwań, w ciągu pierwszych 12 miesięcy gwarantujemy Ci bezpłatną wymianę.