Nowość od Plantwear: Drewniane pierścionki

Polska marka Plantwear już dawno podbiła nasze serca swoimi zegarkami wykonanymi z drewna. Kolejnym hitem okazały się oprawki do okularów z tego samego materiału. Oba produkty szturmem zdobyły nie tylko krajowy rynek – firma sprzedaje już swoje dodatki w kilkudziesięciu krajach świata. Zanim zdążyliśmy ochłonąć po tym trendzie, mamy kolejną nowość – drewniane pierścionki. Czy również okażą się strzałem w 10-tkę?

Rzućmy okiem na wygląd

Ręcznie wykonane drewniane pierścionki od Plantwear rzeczywiście mają w sobie coś ciekawego – połączenie drewna z żywicą, w której znajdują się dodatkowe elementy, jak złoto, srebro czy kolory, robią wrażenie i rzeczywiście mogą się podobać. Pierścionek jest dość duży, z pewnością spodoba się więc kobietom, które lubią wyrazistą biżuterię.

plapie8

Niepowtarzalność zawsze w cenie

Na swojej stronie marka Plantwear zaznacza, że każdy pierścionek ze względu na metodę produkcji jest absolutnie niepowtarzalny. Jest to coś, co bardzo lubimy w biżuterii hand-made, a posiadanie czegoś wyjątkowego ma dla nas zawsze pozytywne znaczenie.

Pierścionki zgodne z naturą?

Ekologia bliska jest firmie od zawsze. Pierścionki wykonane z drewna i żywicy są ekologiczne, a do tego bezpieczne dla alergików uczulonych na biżuterię.

Biżuteria na wymiar

Pierścionki dostępne są w rozmiarach w skali od 8 do 30. Na stronie znajduje się szczegółowa instrukcja, jak zmierzyć obwód palca i dobrać biżuterię idealną dla siebie. Produkt tworzony jest pod zamówienie, więc czas realizacji to nawet 7 dni.

plapie9

Opakowanie dobre na prezent

Plantwear przyzwyczaił nas do tego, że jego produkty lubimy podarować innym. Zegarki i okulary z grawerunkiem dla bliskiej osoby to jedno, ale i opakowania wykonane z drewna robią miłe wrażenie i z pewnością są plusem tego wyboru.

Pozostały już ostatnie sztuki

Doskonale pamiętamy, jakie problemy miał Plantwear na początku swojej drogi – było tak wiele zamówień ich zegarków, że na stronie widniał napis o wydłużonym czasie realizacji. Dużo wskazuje na to, że podobnie będzie i z pierścionkami. Na stronie producenta znajduje się informacja, że niektóre modele również są na wyczerpaniu. Mamy więc prawo przypuszczać, że to będzie hit 😉

źródło: https://plantwear.pl/kategoria/pierscionki/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *