Mrągowo – wspaniałe hotele

Mrągowo cieszy się wyjątkowo obszerną bazą hotelową. Nie należy się temu dziwić, ponieważ w każde wakacje tysiące ludzi z całej Polski kieruje się właśnie tu – do Mrągowa. Atutem tego miejsca są walory turystyczne oraz dostępność do komunikacji. Gmina Mrągowo położona jest blisko dużych miast – Szczytna, Ełku czy Olsztyna.

Hotel Mercure Mrągowo Resort & Spa – czterogwiazdkowy hotel położony nad jeziorem Czos. Hotel oferuje program zabiegów odnowy biologicznej, które są dopasowane indywidualne do każdego klienta. Dla gości, udostępniony jest również basen z masażami wodnymi, jacuzzi na powietrzu i sauna fińska.

Hotel Huszcza – położony w samym centrum Mrągowa i nad samym brzegiem jeziora Czos. Oprócz miejsca do spania, mamy możliwość skorzystania z mini Spa oraz statku, który zabierze nas na relaksujący rejs po jeziorze. Hotel oferuje zaplanowanie każdego dnia zwiedzania podczas naszego pobytu.

Hotel Mazurski Raj – wspaniały ośrodek spa, zlokalizowany w Rucianem, tuż nad jeziorem Bełdany. Mazurski Raj znajduje się w odległości ok. 35km od Mrągowa i ok. 20km od Mikołajek. Wypoczynek w tym miejscu to świetny pomysł. Ponadto hotel ten to idealne miejsce dla osób myślących o organizacji konferencji w Mrągowie. Wszelkie informacje dostępne są na stronie www hotelu Mazurski Raj.

Hotel Solar Palace – usytuowany jest w niezwykle klimatycznym ogrodzie. Znajduje się w nim staw, nad którym można organizować np. grilla. Strefa Spa&Wellness została stworzona z myślą o gościach hotelu, która gwarantuje relaks i odpoczynek. Trzy gabinety umożliwiają odbycie zabiegów na twarz, ciało oraz masaży.

Błękitny Anioł – dworek o niepowtarzalnej atmosferze. Dla gości zostały przygotowane różnorodne atrakcje – rowery górskie, kajaki, ognisko, staw, boiska czy własna dzika plaża przy jeziorze Juno. Niedaleko od obiektu znajduje się stok narciarski wraz z wyciągiem oraz Bazylika w Świętej Lipce.

Panoramic-Oscar – znajduje się w cichej części Mrągowa, gdzie ruch samochodowy jest bardzo mały. Obok obiektu znajduje się promenada spacerowo-rowerowa. Goście lubiący aktywność mogą skorzystać z oferty sportów wodnych, a Ci, którzy lubią sobie poleniuchować, mogą zasnąć w ogrodowym hamaku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *