Moje własne mini studio filmowe

produkcja-filmowa-widziana-moim-okiem

Dokładnie rok temu postanowiłam otworzyć własną firmę, która zajmuje się wideofilmowaniem. Firma rozwijała się w błyskawicznym tempie. Na początku nagrywałam głównie wesela, przyjęcia oraz relacje z eventów. Zleceń miałam bardzo dużo. W pierwszym miesiącu działalności klienci pozajmowali już wszystkie terminy letnie na nagrywanie filmów. Co tak przyciągnęło do mnie klientów?

W pierwszej kolejności fakt, że ukończyłam bardzo dobrą szkołę fotograficzną, później doszkalałam się na różnych studiach reżyserskich, reklamowych i marketingowych. W rozkręceniu firmy bardzo pomógł mi również fakt, że dysponowałam najlepszym sprzętem, co było możliwe dzięki wsparciu finansowemu moich rodziców, bo to oni kupili mi drogi sprzęt do mojego studia, kupili mi najnowsze drony, kamery i aparaty.

Filmy i zdjęcia wykonane przeze mnie były naprawdę wysokiej jakości. Zawsze w 100 procentach przykładam się do pracy. Dzięki takiemu podejściu i dobrej opinii w branży podpisałam umowę z firmą reklamową, gdzie na zlecenia klientów nagrywałam dla nich spoty reklamowe (nie ukrywam, że wzorowałam się trochę na spotach reklamowych http://grandfox.pl/ z Krakowa, gdyż uważam tych chłopaków za jednych z lepszych w branży).

Nowa usługa cieszyła się dużą popularnością i zgłaszały się do mnie nawet marki dobrze wszystkim znane. Proponowałam im rozwiązania bardzo kreatywne i oryginalne, które przyciągają klientów. Postanowiłam zająć się głównie reklamą w sieci a w przyszłości planuje nakręcać krótkie filmy.

Produkcja filmowa to opłacalna branża. Od października planuje rozpocząć jakiś kierunek właśnie w tej dziedzinie. Uważam, że w życiu najważniejsze jest to, żeby każdy robił to co lubi. Od dziecka interesowałam się branżą reklamową, marketingową. Mój ojciec, ceniony fotograf przekazał mi kilka cennych wskazówek w branży fotograficznej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *