Modyfikujemy świat w gta san Andreas.

Wśród wielu bardzo popularnych gier, do których stale powstają liczne modyfikacje a bardzo wiele już jest wprowadzonych do użytku ku ogólnej uciesze wszystkich graczy, jedną z czołowych pozycji zarówno pod względem jakości modów oraz ich ilości jest gra Grand Theft Auto San Andreas. Jest to bardzo wyjątkowa, kultowa już w pewnych gra, wobec czego tez nie powinien nikogo dziwić ogrom stale powstających modów do tej wyjątkowej gry. Dzięki tym wszystkim dodatkom i modyfikacją gra staje się jeszcze bardziej atrakcyjna a co za tym idzie, będziemy mogli cieszyć się rozgrywką o wiele dłużej niż w przypadku wersji producenckiej, w której nie ma jak się okazuje, w stosunku do wersji modowanej, wielu ciekawych rozwiązań, przedmiotów, broni oraz samochodów. Wybierzmy się zatem na krótki rekonesans po dostępnych obecnie modach do tej wyjątkowo ciekawej i znanej gry. 

Dodatkowe bronie

W jednym z pierwszych modów do gry jakie udało nam się pozyskać znajdziemy między innymi dodatkowo bronie takie jak: M4, Deagle, Sniper, Shotgun, MP5, Nóż, Spas-12. W następnej kolejności udało nam się podmienić wszystkie występujące w grze bronie na broń stosowaną przez rosyjski SPECNAZ, czyli między innymi: RPG 7, Dragunov SVD, PP 19, AK 47, AK 74 i inne. Mozna więc powiedzieć iż możliwości w tym zakresie są tutaj dla nas praktycznie nieograniczone a co za tym idzie, warto poszukać odpowiednich paczek z modami, dzięki którym załadujemy do gry takie bronie które będą cieszyć przede wszystkim nas a nie wszystkich graczy świata.

Dodatkowe pojazdy.

Kolejne modyfikacje do gier gta sa, jakie wzięliśmy na warsztat to paczki podmieniające istniejące w grze w pojazdy. Jednym z pierwszych modów, jakie wgraliśmy był mod zamieniający nam pojazdy na samochody z lat 70-tych i 80-tych. Następne pobraliśmy mody zapewniające nam dostęp do wszystkich modeli WRC czyli popularnych samochodów wyścigowych. Generalnie rzecz ujmując na kilkanaście paczek z tego rodzaju modami, ani jedna nie sprawiała nam najmniejszych problemów zarówno podczas instalacji jak i podczas użytkowania, wobec czego możemy powiedzieć, iż portal modbase.pl, z którego pobieramy nasze testowane modyfikacje, zapewnia bardzo dobrej jakości mody, a z całą pewnością będą one bardzo starannie sprawdzane przez administrację serwisu, zanim będą udostępnione do pobierania.

Podsumowanie.

Reasumując, możemy powiedzieć, iż wszelkiego rodzaju mody do gta sa zapewniają nam uatrakcyjnienie rozgrywki, co jest jednym z najważniejszych aspektów ich instalacji. Dzięki dobrze dopasowanym do naszych upodobań modom, gra może stać się jeszcze bardziej ciekawa i wciągająca, a przez to zyskamy o wiele więcej radości i zabawy niż z gry na tradycyjnych, oryginalnych ustawieniach producenta. Zapraszamy więc serdecznie wszystkich pasjonatów tej wyjątkowej gry, do instalacji wszelkiego rodzaju modów, które zapewniają nam większą grywalność i wyższy poziom rozrywki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *