SKU: B093763WK5
Dostępność: W magazynie
127,02zł 178,52zł

Dostępne opcje

Męskie legginsy do biegania Męskie spodnie kompresyjne na siłownię Legginsy do biegania Trening sportowy Spodnie do jogi Rajstopy Spodnie Męskie odzież sportowa Szybkie wysychanie Spodnie do biegania - B093763WK5

  • □ Długie spodnie siłowni są wykonane z lekkiego f-abric.U-Nique 4-kierunkowy p rojekt stretch umożliwia zwiększenie mobilności w dowolnym kierunku.Maksymalizuje komfort podczas uprawiania sportów.Uruchamiane legginsy pasują jak druga skóra i są mocno noszeni.Ciasne dopasowanie pomaga czuć się bardziej pewni siebie i wspierany.

  • □ Męskie Legginsy Sportowe o wysokiej wydajności.Gładka i U-LTRA-miękka f-abric zapewnia niezwykle wygodny dotyk bez irytującego i dostarczają wielką wentylację, aby pozostać chłodnym.Wysoce funkcjonalne spodnie kompresyjne wyciągają pot od skóry i wygodne do noszenia przez cały dzień.

  • □ Dopasowanie kompresyjne podtrzymuje wsparcie mięśniowe i zwiększa cyrkulację. Bezszczędają konstrukcję i lekki p rojekt, aby zaoferować drugą skórę.

  • □ płaskie szwy zamka zapewniają podrażnienie Z-ERO i wzmocnione, aby uniknąć deformacji i chafing.Tights zapewniają usprawnione zasięg z konstrukcją linii.Duża elastyczna talia zapewnia idealne dopasowanie.Ergonomiczna konstrukcja sprawia, że ​​spodnie kompresyjne męskie noszą dobrze i wygodne.

  • □ System transportu wilgoci przesuwa pot i szybko wysycha.Rajstopy treningowe do biegania, podnoszenia ciężarów, jazdy na rowerze, jogi, wspinaczka, tenisa, piłka nożna, tempa, żeglarstwo, trening, lekkoatletyka, siłownia golfa i tak dalej.Męskie spodnie do biegania wzmacnia tlen i cyrkulację w nogach, zmniejszają zmęczenie mięśni i bolesność.