SKU: B09B5BNCF7
Dostępność: W magazynie
80,64zł 158,81zł

Dostępne opcje

Męskie bokserki w stylu retro bawełna majtki typu basic hipster tryski oddychające miękkie dopasowane bielizna wewnętrzna - B09B5BNCF7

  • problemy: Prosimy o wyrozumiałość w przypadku różnic w wymiarach rzędu 1-3 cm. Są one spowodowane ręcznym pomiarem produktu. Proszę sprawdzić tabelę rozmiarów na naszych zdjęciach w celu zagwarantowania zamówienia. Bardzo ważne, dziękujemy za wsparcie. Nasze rozmiary to rozmiary azjatyckie, tzn. Są mniejsze niż normalne rozmiary europejskie. Przed złożeniem zamówienia należy sprawdzić szczegółowe wymiary na zdjęciu lub wybrać większy rozmiar. Jeśli nie znasz rozmiaru, skontaktuj się z nami w celu zakupu.

  • 【Oddychający komfort】Oddychające męskie szorty w stylu retro, które zapobiegają poceniu się. Materiał z oddychającej bawełny nadaje się również jako szorty retro zarówno latem, jak i zimą. Powstająca na skórze wilgoć jest odprowadzana z ciała i odprowadzana przez włókna szortów. Skóra pozostaje sucha, a nieprzyjemny wilgotny klimat to przeszłość.

  • 【Ciasno przylegający elastyczny ściągacz】: ściągacz tych szortów w stylu retro zapewnia miękkie i przyjemne uczucie podczas noszenia – nie wrzypia się, ściągacz nie zgina się. Klasyczne czarne spodenki retro są wykonane z tyłu bez przeszkadzającego środkowego szwu: zapewniają wyjątkowo dobre uczucie podczas noszenia i gwarantują bez uciskania. Szorty w stylu retro idealnie nadają się do noszenia zarówno w pracy, jak i podczas uprawiania sportu.

  • 【Nadaje się do codziennego użytku】: Nasze bokserki preferowane przez trenerów. Te walizki są przeznaczone do codziennego użytku. Ponadto pomagają zwiększyć Twoją wydajność podczas wszystkich rodzajów aktywności sportowych, jogi, studia fitness, jazdy na rowerze, biegania, chodzenia, stania, podróży lub po prostu na fotelu. Ta bielizna spełni Twoje potrzeby.

  • WXZZ to rozwijająca się marka, która koncentruje się na trendach mody i wysokiej jakości odzieży. Jesteśmy magazynem za granicą, ale nasze produkty są sprzedawane głównie na rynku europejskim, a czas transportu wynosi 7-25 dni. Zobowiązujemy się do jakości premium. Zadowolenie klienta jest naszym najwyższym priorytetem. W przypadku problemów z produktem należy się z nami skontaktować, a z pewnością zaproponujemy zadowalające rozwiązanie.

  • WXZZ to rozwijająca się marka, która koncentruje się na modnych trendach i wysokiej jakości odzieży. Jesteśmy magazynem za granicą, ale nasze produkty są sprzedawane głównie na rynku europejskim, a czas transportu wynosi 7-25 dni.