SKU: B09NLLF6MB
Dostępność: W magazynie
324,22zł 368,52zł

Dostępne opcje

Męska odzież kompresyjna sportowa garnitur siłownia rajstopy trening jogging sport bieganie zestaw mężczyźni bielizna termiczna dres odzież niebieski M - B09NLLF6MB

 • Wygodna warstwa cienka, ale skuteczna w utrzymaniu ciepła ciała. Świetnie nadaje się do układania warstw, tak jak szczupłe ruchy. Materiał ciepło zapewnia najwyższy stosunek ciepła do wagi, gdy temperatura zaczyna spadać.

 • Dopasowany długi rękaw Dopasowane dopasowanie, które zapewnia wystające wokół rękawów w talii zmniejszają utratę ciepła lepiej noszone pod warstwami zewnętrznymi. Elastyczna elastyczność zapewnia swobodę ruchów i zachowanie bez rezygnacji z zakresu komfortu ruchu. Termiczna góra, miękka w dotyku ciepła bielizna bazowa lekka elastyczna gumka w talii i miękka w kostkach ciepła, wygodna wyjątkowa cena koszulki termiczne z długim rękawem tkanina naturalna oddychalność, zapewnia wygodę w chłodne miesiące.

 • Jest to koszula bielizna, świetna dzięki wspierającej technicznej konstrukcji, dopasowany do konturów zapewnia bardzo wygodne i łatwe w noszeniu dopasowanie. Trzymaj bardziej ciepłą skórę z bliska powietrza, popełniając jednocześnie najlepsze najnowsze wzory dla klientów.

 • Lekki, antystatyczny, nie mechaci się, nie kurczy się. Pranie w pralce jest odporne na kurczenie się nawet po wielu praniach.

 • Odpowiednie sporty zimowe na świeżym powietrzu, takie jak jazda na nartach, bieganie, jazda na rowerze itp. Odpowiednie do użytku w pomieszczeniach, ubrania domowe, warstwa obok skóry lub piżamy, towarzyszy Twojej rodzinie przez ciepłą wygodną zimę. Zima, praca na świeżym powietrzu, w podróży, na kemping do narciarstwa narciarskiego wąski długi rękaw

 • Miękkie i wygodne ciepłe dopasowanie do ciała i odporne na zimno.
  Elastyczny ściągacz i miękkość kostki zapewniają wygodne dopasowanie. Jest ciepły i wygodny. Bluzy z długim rękawem i bielizna termiczna służą jako podstawa dla wygodnego dopasowania, co pozwala na większe ciepło blisko skóry. Dłużej utrzymuje ciepło.
  Ta bielizna termiczna idealnie nadaje się do układania warstw, ponieważ łatwo dopasowuje się do Twoich ubrań. Gładka i smukła bielizna na spodzie została starannie zaprojektowana, aby łatwo kształtować naturalne kontury ciała, pomagając zapewnić dopasowanie.
  Jako wielofunkcyjna warstwa podstawowa, bielizna termiczna nadaje się do sportów zimowych na świeżym powietrzu i służy jako warstwa skóry na chłodne dni w ośrodkach narciarskich. Smukłe dopasowanie i naturalna wentylacja umożliwiają swobodne poruszanie się.