SKU: B09NLJ7H5Y
Dostępność: W magazynie
324,29zł 390,50zł

Dostępne opcje

Męska bielizna termiczna koszulka z długim rękawem + legginsy zestawy kompresyjny polar pot szybkoschnąca bielizna termiczna odzież męska niebieska XL - B09NLJ7H5Y

  • Wygodna warstwa cienka, ale skuteczna w utrzymaniu ciepła ciała. Świetnie nadaje się do układania warstw, tak jak szczupłe ruchy. Materiał ciepło zapewnia najwyższy stosunek ciepła do wagi, gdy temperatura zaczyna spadać.

  • Dopasowany długi rękaw Dopasowane dopasowanie, które zapewnia wystające wokół rękawów w talii zmniejszają utratę ciepła lepiej noszone pod warstwami zewnętrznymi. Elastyczna elastyczność zapewnia swobodę ruchów i zachowanie bez rezygnacji z zakresu komfortu ruchu. Termiczna góra, miękka w dotyku ciepła bielizna bazowa lekka elastyczna gumka w talii i miękka w kostkach ciepła, wygodna wyjątkowa cena koszulki termiczne z długim rękawem tkanina naturalna oddychalność, zapewnia wygodę w chłodne miesiące.

  • Jest to koszula bielizna, świetna dzięki wspierającej technicznej konstrukcji, dopasowany do konturów zapewnia bardzo wygodne i łatwe w noszeniu dopasowanie. Trzymaj bardziej ciepłą skórę z bliska powietrza, popełniając jednocześnie najlepsze najnowsze wzory dla klientów.

  • Lekki, antystatyczny, nie mechaci się, nie kurczy się. Pranie w pralce jest odporne na kurczenie się nawet po wielu praniach.

  • Odpowiednie sporty zimowe na świeżym powietrzu, takie jak jazda na nartach, bieganie, jazda na rowerze itp. Odpowiednie do użytku w pomieszczeniach, ubrania domowe, warstwa obok skóry lub piżamy, towarzyszy Twojej rodzinie przez ciepłą wygodną zimę. Zima, praca na świeżym powietrzu, w podróży, na kemping do narciarstwa narciarskiego wąski długi rękaw