SKU: B08QVH726X
Dostępność: W magazynie
399,01zł 498,22zł

Dostępne opcje

Meripex Apparel Męskie spodenki sportowe Freeballer 20 cm Athetic Gym Performance idealne do biegania podnoszenia ciężarów i jogi - B08QVH726X

  • Najwyższy komfort dzięki wkładce kompresyjnej premium – niezależnie od tego, czy wybierasz się na bieg, na siłownię czy do pracy, freeballers firmy Meripex Apparel będzie Cię chronić. Freeballery są zaprojektowane z najwyższej jakości wkładką kompresyjną, która porusza się z Tobą, aby uzyskać maksymalny komfort.

  • Idealne dopasowanie – zaprojektowany z 20 cm szew freeballers oferuje pełną mobilność i komfort przy idealnej długości. Freeballers to idealne, hybrydowe krótkie spodenki All-in-jedne, które są powszechnie noszone jako swobodne szorty, a także jako najlepsze spodenki do biegania i szorty na siłownię dla mężczyzn. * Freeballery są również dostępne w 15 cm wariantach wewnętrznych.

  • Trwałość – zaprojektowaliśmy i zbudowaliśmy freeballers, ponieważ tak jak Ty byliśmy zmęczeni tanich niskowych alternatywnych szortów do biegania i szortów gimnastycznych. Freeballery są wykonane z najwyższej jakości 4-kierunkowego stretchu, który wykorzystuje wysokiej jakości mieszankę poliestru i elastanu. Ponadto freeballery są wyposażone w cztery wygodne kieszenie, dwie przednie kieszenie i dwie kieszenie boczne (z zamkami błyskawicznymi), aby pomieścić telefon, klucze, portfel i inne.

  • Bezpieczna elastyczna taśma z uchwytem – zbudowana z elastycznym ściągaczem klasy premium, zaprojektowana specjalnie z myślą o mobilności i komforcie dla sportowców, freeballers dopasowuje się do Twojego ciała, zapewniając idealne dopasowanie i stabilność podczas każdej aktywności.

  • Gwarancja 100% satysfakcji – odzież Meripex zobowiązuje się oferować najwyższej jakości męskie spodenki do biegania, szorty na siłownię i szorty do jogi. Upewnij się, że postępujesz zgodnie z naszą tabelą rozmiarów, aby uzyskać odpowiedni rozmiar: Mały 66 cm do 68 cm, średni 59 cm do 80 cm, duży 81 cm do 81 cm, rozmiar XL 89 cm do 89 cm. XXL 76 cm do 99 cm. Przestań przestać wydawać na szorty Birddog Shorts, Lululemon i chubbies i doświadcz jakości i komfortu odzieży Meripex już dziś!