SKU: B09RB3CMCM
Dostępność: W magazynie
203,85zł 271,31zł

Dostępne opcje

Majtki bielizna nowe 3 szt. zestaw bokserek szorty męskie wygodne bokserki majtki majtki bielizna męska dla mężczyzny seksowna męska bielizna dla mężczyzny marka Homme bielizna XXL beżowa - B09RB3CMCM

  • ✿Opisy produktu: płeć: mężczyźni. Typ wzoru: nadruk. Pochodzenie: Cn (pochodzenie). Materiał: poliamid. Majtki i bokserki: bokserki

  • ❀: Wygodna przez cały dzień: Nasza bielizna jest oddychająca, trwała i miękka, zapewnia wygodne i relaksujące uczucie przez cały dzień, a po noszeniu pokochasz ją jeszcze bardziej.

  • ☛: niezależnie od tego, czy jesteś na imprezie, imprezie tanecznej czy na wycieczce, jego tkanina sprawia, że czujesz się wyjątkowo zrelaksowany przez cały dzień. Jego materiał zapewnia wentylację i ochronę zdrowia części prywatnych, utrzymuje świeżość głównego korytarza i zapewnia dobre pokrycie.

  • ★: Instrukcje dotyczące prania: Zalecamy pranie ręczne w niskiej temperaturze z płynnym detergentem. Oczywiście można ją również prać w pralce. Proszę ustawić pralkę na zimną wodę (≤ 40°C), co może przedłużyć żywotność bielizny i zachować oryginalny kształt.

  • ♥: Transcendencja, wieczny komfort jest celem naszej marki. Jesteśmy bardziej gotowi wysłuchać Twoich sugestii. Jeśli potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z nami. Odpowiemy na Twoją satysfakcjonującą odpowiedź tak szybko, jak to możliwe. Zawsze czekamy na Twoją konsultację i wsparcie.