SKU: B09RK6V17K
Dostępność: W magazynie
163,65zł 224,88zł

Dostępne opcje

Majtki bielizna nowe 3 szt. męskie bawełniane bokserki luźne szorty wielokolorowe męskie zwykła bielizna odzież domowa plus rozmiar wygodne strzały spodnie XXL losowe 3 szt - B09RK6V17K

  • ✿Opisy produktu: Płeć: Mężczyźni. Typ wzoru: Siatka. Miejsce pochodzenia: Cn (miejsce pochodzenia). Styl: Moda. Majtki i bokserki: Bokserki

  • ❀: Wygodna przez cały dzień: Nasza bielizna jest oddychająca, trwała i miękka, zapewnia wygodne i relaksujące uczucie przez cały dzień, a po noszeniu pokochasz ją jeszcze bardziej.

  • ☛: Wygodna i miękka: Bielizna naszej marki ma stabilną wydajność farbowania, jest miękka i oddychająca, nie zwija się, nie mechaci się i nie przykleja się do ciała.

  • ★: Instrukcje dotyczące prania: Zalecamy pranie ręczne w niskiej temperaturze z płynnym detergentem. Oczywiście można ją również prać w pralce. Proszę ustawić pralkę na zimną wodę (≤ 40°C), co może przedłużyć żywotność bielizny i zachować oryginalny kształt.

  • ♥: Transcendencja, wieczny komfort jest celem naszej marki. Jesteśmy bardziej gotowi wysłuchać Twoich sugestii. Jeśli potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z nami. Odpowiemy na Twoją satysfakcjonującą odpowiedź tak szybko, jak to możliwe. Zawsze czekamy na Twoją konsultację i wsparcie.