Magnesy na lodówkę

magnesy na lodówkę

Magnesy na lodówkę to nadal symbol kolekcjonerstwa. Nowoczesne wnętrza, lodówka w stalowym kolorze i mnóstwo magnesów. Poprzez tego typu dodatki, wyrażamy siebie i sprawiamy, że przestrzeń staje się bardziej nasza, a wystrój nie jest taki surowy. Obecnie dostępne są przeróżne rodzaje magnesów, wykonane z materiałów takich jak gips, drewno, materiał, plastik, masa solna, modelina itp.

Niektóre z nich są prześmiewcze jak np. niezdarnie narysowany obraz wilka, który mówi: ”Babcia jest dobra na wszystko”, inne niosą za sobą hasła typu: ”Dla Ciebie”, „Kocham”, „Tęsknię” itd., jeszcze inne mają afirmować (lub wręcz przeciwnie- miła, grubiutka świnka z hasłem „koniec z dietą”), są też literki z materiału, które mogą posłużyć do ułożenia imienia, czy też zabawy z dzieckiem, ale można z nich także sprytnie układać na lodówce wiadomości do pozostałych domowników (niby nic, a jednak fajna zabawa, czyli  przyjemne z pożytecznym.

Magnesy na lodówkę mogą stanowić doskonały prezent, czy to na urodziny, czy też na parapetówkę, śmieszne, kolorowe zawsze mile widziane. Magnesy jako dodatek mogą rozładować napięcie, podczas zakupu prezentu, który wyraźnie nie przypadł do gustu obdarowywanemu. Tak więc, dobry magnes nie jest zły.

A gdzie je kupić? Chyba najlepiej przez Internet. Po pierwsze zaoszczędzimy czas, po drugie możemy porównać szybko wiele ofert, a co za tym idzie-cen i dokonać najlepszego wyboru. Internet to skarbnica gadżetów jakimi są właśnie magnesy. Wiele z nich to rękodzieło, jakiego nie znajdziemy w sklepach. Jeśli więc szukamy oryginalnych magnesów na lodówki, Internet będzie najlepszym wyborem. Pomysły na te gadżety, przerastają najśmielsze oczekiwania, wystarczy tylko poszperać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *