SKU: B08TRCZFZH
Dostępność: W magazynie
116,55zł 177,20zł

Dostępne opcje

llzshoutao Męska kurtka polarowa do aktywności na świeżym powietrzu odzież sportowa luźna duża wełna wiatroszczelna softshell ciepła oddychająca odzież męska - B08TRCZFZH

 • Nasza kurtka wojskowa dla mężczyzn trenchcoat w dużych rozmiarach składa się z miękkich materiałów, wiatroszczelna i ciepła, modna męska moda.

 • Przed złożeniem zamówienia należy sprawdzić rozmiar. Nasze produkty są w Azji mniejsze niż w Europie. Możesz wyświetlić tabelę rozmiarów naszej szczegółowej mapy.

 • Kurtki outdoorowe do biegania na świeżym powietrzu i do innych aktywności sportowych: wędrówki, kolarstwo górskie, sport na świeżym powietrzu, wędkowanie itd.

 • Okazja: idealnie nadaje się do codziennego stroju rekreacyjnego, biznesowego, formalnego, biura, podróży, urlopu, aktywności na świeżym powietrzu, na imprezy, weekendy.

 • W razie pytań prosimy o poinformowanie nas o tym. Oferujemy najlepszą obsługę i rozwiązujemy problem tak szybko, jak to możliwe. dziękujemy.

 • Witaj! Witamy w naszym sklepie!
  Nasza odzież do joggingu, sportowa odzież do chodzenia, odzież na czas wolny, smukła, ciepła i oddychająca.
  Wysokiej jakości materiały, doskonałe wykonanie, kurtka dobrze wygląda, nawet jeśli nie jest zbyt gruba, z pewnością utrzymuje ciepło.
  Wiatroszczelne i ciepłe, modne i modne garnitury z miękkiej bawełny i poliestru to Twój wybór.
  Naszym celem jest: jakość na pierwszym miejscu, najlepsza obsługa. Klienci są naszymi przyjaciółmi.
  Stylowe wzornictwo, 100% nowy i wysokiej jakości!
  Kolor: jak na zdjęciu.
  Bardzo dobrze nadaje się dla Ciebie, na pewno go polubisz i wygląda dobrze z tym, co zazwyczaj nosisz.
  Myślę, że po zakupie zdecydowanie polecisz ten płaszcz przyjacielowi.
  Okazje: bardzo dobrze nadaje się do biegania w parku, na co dzień, do biznesu, na formalne okazje, do biura, na podróż, na urlop, do aktywności na świeżym powietrzu, na imprezy, weekendy.
  Aby uzyskać najlepsze dopasowanie, należy dokładnie zapoznać się z tabelą rozmiarów, a następnie wybrać odpowiedni rozmiar zgodnie z metodą dopasowania lub klatkę piersiową, szerokość ramion i długość ramienia lub rozmiar i wagę.
  Jeśli Twój rozmiar mieści się między dwoma rozmiarami, zaleca się użycie większego rozmiaru. Kurtka jest zalecana do czyszczenia chemicznego.