SKU: B08TR33BYQ
Dostępność: W magazynie
129,40zł 179,73zł

Dostępne opcje

llzshoutao Jesień i zima polarowa bluza męska odzież sportowa wiatroszczelna gruba ciepła luźna do aktywności na świeżym powietrzu - B08TR33BYQ

 • Ta męska jesienna kurtka polarowa i luźna bluza jest wykonana z miękkiego materiału wełnianego, ciepła jesienią, zimna zimą i nie mechaci się

 • Kurtka softshell dla mężczyzn z wiatroszczelną regulacją ciepła i wilgotności – nadaje się do zimnej pogody

 • Kurtki outdoorowe do aktywności na świeżym powietrzu i sportowych: wędrówki, kolarstwo górskie, sporty na świeżym powietrzu, wędkowanie i wiele innych.

 • Wszechstronna funkcja do dostosowania do zmieniających się warunków pogodowych/swoboda ruchów, elastyczna tkanina

 • Można prać w pralce lub prać ręcznie

 • "Męska kurtka na jesień, czas wolny, kurtka polarowa, bluza na czas wolny.
  Nasze taktyczne kurtki polarowe i sportowe kurtki zostały zaprojektowane z myślą o komforcie i zostały tak zaprojektowane, aby zapewnić ciepło i wygodę przy zimnej pogodzie.
  Aby wydłużyć trwałość kurtki, jest ona wykonana ze specjalnie opracowanego, odpornego na ścieranie polaru poliestrowego.
  Ta stylowa, a mimo to zabawna kurtka polarowa Cię nie zawiedzie.
  Dla taktycznych, bezpieczeństwa, broni powietrznej i entuzjastów aktywności na świeżym powietrzu, którzy potrzebują ciepła, komfortu i funkcjonalności, zaleca się odzież zimową. Jest to również najlepszy prezent dla ukochanej osoby lub ojca.
  Wskazówka: Nasze rozmiary nie są standardowym rozmiarem, dlatego na zdjęciu szczegółowym znajdziesz tabelę rozmiarów. Przed złożeniem zamówienia należy dokładnie sprawdzić tabelę rozmiarów na szczegółowym rysunku.
  Wskazówka: Wszystkie dane dotyczące rozmiaru odnoszą się do rozmiaru odzieży, a nie do rozmiaru ciała. Proszę zwrócić uwagę na tabelę rozmiarów i wybrać rozmiar nieco większy niż obwód klatki piersiowej.
  Wskazówka: Przed złożeniem zamówienia proszę sprawdzić adres dostawy i numer telefonu."