Legalna praca w Wielkiej Brytanii

Podczas wykonywania legalnej pracy w Wielkiej Brytanii, czyli pracy na umowę, każdy człowiek jest zobowiązany do zapłaty podatku od dochodów uzyskiwanych z tego tytułu. Narodowość podatnika nie ma w tym przypadku znaczenia, przy czym stawka podatku dochodowego płaconego przez osoby z zagranicy zależy od jego / jej wynagrodzenia i statusu pobytowego.

Czy zdajesz sobie sprawę, że  jednej na trzy osoby sposób płatników podatku w Wielkiej Brytanii należą się pieniądze od Urzędu Skarbowego w UK? Jest to świetna wiadomość dla Ciebie, ponieważ po powrocie do Polski istnieje możliwość uzyskania częściowego lub całkowitego zwrotu podatków, które zostały przez Ciebie poniesione w Zjednoczonym Królestwie. Korzystanie z oferty biura podatków zagranicznych pozwoli Ci uzyskać zwrot podatku w Wielkiej Brytanii nawet z ostatnich pięciu lat.

Jak mogę uzyskać zwrot podatku z Wielkiej Brytanii?

Wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby starać się o zwrot podatku UK. Najpierw należy znaleźć dobre, kompetentne biuro rozliczeń podatkowych tak, aby mieć pewność, że cała procedura zwrotu podatku przebiegnie bez zarzutu. Gdy już dowiesz się od konsultanta podatkowego lub za pośrednictwem internetu, najważniejszych informacji o tym, jak odzyskać podatek z Wielkiej Brytanii, przystąp do zebrania pełnej dokumentacji. Kompletna dokumentacja potwierdzająca Twoją pracę i pobyt w UK pozwoli Ci złożyć wniosek o zwrot podatku z Anglii. Wniosek może złożyć za Ciebie biuro podatkowe, jednocześnie monitorując całą procedurę zwrotu podatku, aż do chwili, gdy nie uzyskasz należnych Ci pieniędzy. Te z kolei otrzymasz po oczekiwaniu na rozliczenie podatku przez angielskich urzędników, którzy nie spieszą się na etapie swoich wnikliwych i szczegółowych rozliczeń.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *