SKU: B08TW64959
Dostępność: W magazynie
245,11zł 300,89zł

Dostępne opcje

JUDBF męskie obuwie ochronne lekkie buty robocze wysokie damskie buty ochronne S3 oddychające ze stalowymi nasadkami - B08TW64959

  • Miękkie i trwałe: Wykonane z zaawansowanego, oddychającego materiału, który nie tylko zapewnia lekkość, ale również miękkość struktury buta oraz pomaga zmniejszyć zmęczenie stóp. Idealne do aktywności na świeżym powietrzu, takich jak bieganie i wędrówki.

  • Antypoślizgowe i odporna na przebicie: Nasze gumowe podeszwy są wyjątkowo odporne na zużycie, antypoślizgowe, wytrzymałe, odporne na uderzenia. Obuwie ochronne z kulkową podeszwą środkową Kevlar chronią stopy przed ostrymi przedmiotami, takimi jak gwoździe i zwiększają bezpieczeństwo, odpowiednie do różnych powierzchni.

  • Obuwie ochronne ze stalowym noskiem: Obuwie ochronne ze standardową europejską stalową nasadką jest odporne na opór 200 J. Zapobiega uszkodzeniu stóp przez duże i ciężkie spadające przedmioty.

  • Modne wzornictwo: Wzornictwo butów ochronnych o wysokim kroju sprawia, że łatwo można je łączyć z każdym ubraniem. Zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet.

  • Wielofunkcyjne buty robocze: Idealnie nadają się na plac budowy, do warsztatu kowalskiego lub do produkcji. W trudnych warunkach pracy nasze buty są wygodne, trwałe i bezpieczne - bez zmartwień o obrażenia.