Jakie smaki oferuje restauracja DaPietro?

gastronomia

Jeśli kiedykolwiek byliśmy we Włoszech z pewnością trudno nam zaprzeczyć, że kuchnia włoska należy do jednej z najbardziej charakterystycznych kuchni pośród krajów europejskich. Jeśli jednak nie było nam dane odwiedzić tego pięknego kraju, w odkrywaniu doskonałych włoskich smaków pomóc nam może restauracja DaPietro.

Ta wyjątkowa restauracja włoska mieści się w samym sercu Krakowa. Warto zajrzeć do niej o każdej porze dnia, ponieważ kucharze serwują tam przez cały czas włoskie przysmaki, przygootwywane na świeżo z najlepszych możliwych składników. Restauracja (Kraków) DaPietro ( oferuje liczne dania, które przeniosą nas myślami do gorącej Italii. Ta restauracja włoska zaserwuje nam wyśmienite pasty, najlepsze pizzy oraz różnego rodzaju dania główne. Nie można zapominać o tym, że restauracja DaPietro oferuje również najlepsze włoskie desery – lody, tiramisu czy panna cotte.

Ze względu na dogodną lokalizację restauracja DaPietro jest miejscem wielu spotkań, zarówno o charakterze biznesowym jak i prywatnym. Ta restauracja włoska umożliwia organizowanie imprez okolicznościowych takich jak chrzty, komunię czy wigilie pracownicze. Oprócz doskonałej kuchni, ta restauracja włoska pochwalić może się pięknym designem. Przestronne sale mieszczą wiele stolików, jednak jeśli chcemy się wybrać w to miejsce wieczorem, lepiej wcześniej zarezerwować stolik. Restauracja DaPietro cieszy się dużą popularnością zarówno wśród turystów jak i tubylców.

Ta restauracja włoska to świetne miejsce na walentynki, świętowanie rocznicy ślubu czy zorganizowania oświadczyn. Przemiły personel z pewnością pomoże nam zorganizować niespodziankę dla wybranki naszego serca. Restauracja DaPietro to zdecydowanie miejsce, które należy odwiedzić podczas wizyty w Krakowie. Z pewnością jedna wizyta w tym miejscu spowoduje, że ta restauracja włoska będzie przez nas odwiedzana regularnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *