Jak wybrać salę weselną?

najlepszy obiad weselny

Wiadomo, że wybór sali weselnej nie jest prostą sprawą. Ślub jest to jedno z ważniejszych wydarzeń w naszym życiu, tak więc dobrze, gdy wesele również jest dobrze zorganizowane. O naszym weselu będziemy pamiętać przez całe życie i z pewnością nasi goście również. Dlatego też przy wyborze sali weselnej na swoje wesele warto zwrócić uwagę na kilka istotnych kwestii.

Przede wszystkim warto przyjrzeć się odległości sali weselnej od kościoła. Nie powinna być ona oddalona więcej jak 10-20 kilometrów, ponieważ jak wiadomo, nasi goście weselni muszą dojechać do tego miejsca. Warto również sprawdzić, czy oprócz sali weselnej, właściciele dysponują również parkingiem na samochody gości. Jeżeli nie ma parkingu, to powstaje problem z zostawieniem samochodu gdziekolwiek.

Sala weselna powinna być dobrze przystrojona, warto przed jej wynajęciem spytać się dokładnie o wystrój, jaki wchodzi w cenę całego wynajmu. Oprócz należy pamiętać o tym, aby dopasować wielkość sali weselnej do ilości gości, którzy będą się w niej bawić. Zbyt mała będzie problemem, zbyt duża będzie świecić pustkami. Nikt z pewnością nie będzie chciał tańczyć przy takiej przestrzeni. Warto również zwrócić uwagę na materiał z jakiego zbudowany jest parkiet. Nie byłoby dobrze, aby panie w wysokich obcasach ślizgały się na źle dobranym parkiecie.

Warto również zapytać się o obiad weselny – http://obiad-weselny-warszawa.pl. Jaki obiad zawiera się w cenie wynajmu. Warto również zapytać o to, czy jest jakiś limit na napoje zimne. Wiadomo, że przez całe wesele goście będą chcieli pić. Nie byłoby dobrze, gdyby w pewnym momencie limit otrzymania picia po prostu się skończył. Warto przede wszystkim przejrzeć wszystkie punkty, jakie zawierają się w cenie takiego wynajmu, aby wiedzieć o co należy zadbać na własną rękę. Warto zwrócić uwagę na takie kwestie, ponieważ jest to naprawdę bardzo ważne wydarzenie w naszym życiu i chcemy zapamiętać je jak najlepiej. Warto więc wszystko sprawdzić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *