SKU: B0714QJ2JT
Dostępność: W magazynie
210,16zł 246,55zł

Dostępne opcje

Helikon -Tex męskie spodenki taktyczne Taiga Green UK 27,9 cm W34 L11 - B0714QJ2JT

  • Duży wybór. Zapoznaj się z naszymi zdjęciami w celu uzyskania stylów i tabeli rozmiarów.

  • Opatentowany design. Unikalny, opatentowany design.

  • Doskonały komfort: lekkie i oddychające materiały zapewniają zwiększony komfort podczas dłuższego użytkowania w różnych strefach klimatycznych.

  • Taktyczny układ: krój i kieszenie umożliwiają wystawienie wystarczającej liczby cywilnych, aby nie dać tożsamości osoby noszącej, podczas gdy mimo to możesz nosić kompletny zestaw wyposażenia taktycznego. Elastyczne zapięcie na rzepy umożliwia dopasowanie do rozmiaru. Duże szlufki na pasek umożliwiają szerokie pasy, takie jak EDC, UTL lub Cobra.

  • Wysoka pojemność: szorty mają idealny układ kieszeni na wszystkie Twoje ważne przybory w zorganizowanym i dyskretnym sposobem, bez utraty korzyści taktycznych; dwie kieszenie z siatki z przodu ze wzmocnionymi krawędziami na klipsy wyposażenia. Dwie kieszenie z siatki z tyłu. Dwie wąskie kieszenie tylne wewnątrz kieszeni na nóż składany, latarkę, magazyny pistoletu. Dwie kieszenie typu cargo na udzie z zamkiem błyskawicznym. Dwie przednie kieszenie z zapięciem na rzepy na smartfon lub magazyn AR. Akcesoria i pasek nie wchodzą w zakres dostawy.

  • Co zrobić, gdy jest gorąco, a mimo to potrzebujesz taktycznych właściwości i funkcjonalności spodni UTP? Wypróbuj szorty taktyczne UTS Urban Tactical. Krój i układ kieszeni pozwalają na niepodawanie tożsamości noszącego w cenie i jednocześnie zapewniają wystarczająco dużo miejsca na pełny zestaw taktycznego sprzętu. Elastyczny pasek z zapięciem na rzepy umożliwia dopasowanie rozmiaru. Duże szlufki na pasek umożliwiają szeroki pasek jak EDC, UTL lub Cobra. Krój zapobiega zgubieniu szortów podczas noszenia.