SKU: B07XJZ1N9T
Dostępność: W magazynie
382,10zł 457,33zł

Dostępne opcje

ELTEN Buty ochronne LOTTE aqua Low ESD S2 damskie sneakersy sportowe lekkie niebieskie stalowe nosko rozmiar 35 - B07XJZ1N9T

  • Wysokiej jakości buty robocze dla kobiet – certyfikowane zgodnie z normą EN ISO 20345 – numer artykułu: 742102

  • Półbuty ze skóry nubukowej, odporne na działanie wody, wyściółka wewnętrzna z tkaniny, oddychające, wyjmowana wkładka.

  • Podeszwa z poliuretanu z serii ELTEN TREKKING LADY(antypoślizgowa), średnia głębokość profilu, nadaje się do wszystkich rodzajów podłóg, antystatyczna, odporna na olej i paliwo.

  • Szerokość: normalny/wygodny, rozmiar: normalny dla butów ochronnych, w porównaniu do butów sportowych/biegowych.

  • Zabezpieczenie antypoślizgowe: SRC, podeszwa odporna na wysokie temperatury do ok. 130 stopni Celsjusza – dopuszczone do zmian ortopedycznych (DGUV112-119).

  • Obuwie ochronne "Lotte aqua Low ESD S2" firmy Elten zostały zaprojektowane specjalnie dla kobiet. Kobiety mają inne proporcje stopy niż mężczyźni, dlatego ELTEN użyła do tego modelu specjalnych listw damskich, które uwzględniają te potrzeby. Klasa ochrony S2 nadaje się do wielu obszarów przemysłowych i rzemieślniczych. Stalowy nosek w tym półbucie zapewnia wysokie bezpieczeństwo i chroni osobę noszącą ją podczas pracy. Antypoślizgowa podeszwa, kontrastujące kolory aplikacje i materiał odblaskowy tworzą optycznie atrakcyjny but roboczy. Mieszanka wysokiej jakości skóry nubukowej i materiału tekstylnego Cordura sprawia, że but jest trwały, odporny na działanie wody i odporny. Wyściółka wewnętrzna z materiału tekstylnego jest oddychająca i zapewnia wysoki komfort noszenia. But posiada najwyższe właściwości antypoślizgowe zgodnie z normą EN ISO 20345 S2 SRC, jest odporny na poślizg, nadaje się do ESD i zgodnie z DGUV 112-191 dopuszczony do stosowania z wkładkami ortopedycznymi. Model jest dostępny w rozmiarach od 34 do 42.