SKU: B09VKCN4CC
Dostępność: W magazynie
86,79zł 151,36zł

Dostępne opcje

DEWU Buty kapcie damskie na co dzień nowe płótno męskie prezenty obuwie sportowe trampki miękkie wygodne - B09VKCN4CC

 • Wygodna podeszwa – sandały posiadają piankową podeszwę, która jest miękka i wygodna, a także zapewnia wygodne dopasowanie dla wszystkich stóp. Wytrzymałe i elastyczne podeszwy tych damskich sandałów letnie sprawiają, że są tak samo wygodne jak buty sportowe.

 • Łatwy do chodzenia: Dzięki koturnie platformowemu obcasowi te sandały poruszają się ze stopą podczas chodzenia, absorbują dużo uderzeń. Sandały posiadają pamiątkę dotyczącą zużycia, a ich wysokość automatycznie dopasowuje się do Twoich nawyków w noszeniu.

 • Sandały z klapką: Te damskie sandały mają klapkę i kształt klina, są lekkie i wygodne, możesz chodzić stabilniej i stać przez wiele godzin bez uczucia nacisku lub braku równowagi.

 • Damskie sandały bez pleców: Te damskie sandały bez pleców mają styl japonki, bardzo fajne, wygodne, stylowe i trwałe. Te sandały można zabrać ze sobą wszędzie, zapewniając świeży i stylowy klimat na lato.

 • Płaskie buty z niskim obcasem: Damskie japonki posiadają miękkie, płaskie obcasy, które idealnie nadają się do codziennego użytku. Nadaje się do szkoły, jazdy samochodem, podróży, imprez, koncertu i zakupów.

 • Opis:
  Sandały posiadają piankową podeszwę, która jest miękka i wygodna, a także przekształca się w wygodne dopasowanie dla wszystkich stóp. Wytrzymałe i elastyczne podeszwy tych damskich sandałów letnie sprawiają, że są tak samo wygodne jak buty sportowe.

  Cechy:
  1. Wysokość podeszwy sandałowej dopasowuje się automatycznie do Twoich przyzwyczajeń podczas noszenia.
  2. Konstrukcja typu Flip-flop i kształt klina, lekka i wygodna.
  3. Nadaje się do szkoły, jazdy samochodem, podróży, imprez, koncertu i zakupów.

  Specyfikacja:
  Nazwa produktu: Damskie japonki
  Kolor: czerwony, czarny, niebieski, szary, brązowy
  Rozmiar: 37, 38, 39, 40, 41, 42 (rozmiar jak na zdjęciu)
  Materiał wierzchni: PU
  Kształt palców: rybie usta
  Materiał podeszwy: Poliuretan
  Materiał wewnętrzny: PU

  Lista paczek:
  1 para damskich japonek.