SKU: B00M52ZHA4
Dostępność: W magazynie
374,49zł 408,44zł

Dostępne opcje

Columbia Unisex Thistletown Park Big & Tall Crew koszulka sportowa - B00M52ZHA4

  • Zaawansowana technologia: męska koszulka Columbia Thistletown Park Short Sleeve Crew posiada nasz podpisany materiał UPF 15, który pomaga blokować szkodliwe promienie UVA i UVB oraz technologię nawijania, aby utrzymać suchość i chłód w drodze.

  • Logo Signature: Nasze logo Columbia jest featured at the chest for subtle style.

  • Komfortowe ubranie: 67% poliester i 33% tkanina bawełniana jest miękka na skórze i zapewnia wygodne dopasowanie.

  • Wszechstronny styl: okrągły dekolt i krótkie rękawy sprawiają, że ta koszulka jest wystarczająco wszechstronna na na co dzień, do noszenia na co dzień.

  • Ochrona OMNI: Be safe and protected. Bloki Omni-Shade zapobiegają oparzeniu się i długotrwałemu uszkodzeniu skóry. Mocna konstrukcja z absorbującymi promienie UV yarns blokuje pełną gamę szkodliwych rays.

  • Weź na szlak w Columbia Męska koszulka Thistletown Park Crew Dzięki wygodnemu dopasowaniu i niezbędnej technologii ten element jest idealny na aktywne i swobodne dni. Columbia jest znana z wysokiej jakości materiału i zastrzeżonej technologii oferowanej w naszej odzieży męskiej. Ta koszulka z krótkim rękawem może wydawać się prosta, ale jej cechy mają dziurki. Koszulka Columbia's Thistletown Park Crew posiada naszą charakterystyczną odprowadzającą wilgoć tkaninę, która zapewnia doskonałe zarządzanie wilgocią podczas aktywności fizycznej. Unikalna technologia szybko przenosi wilgoć ze skóry na tkaninę, gdzie rozciąga się po powierzchni, aby szybko odparować – utrzymując chłód i suchość i wygodę. Ochrona przeciwsłoneczna UPF 15 blokuje promienie UVA i UVB, aby zapobiec poparzeniom słonecznym i długotrwałym uszkodzeniom skóry. Mocna konstrukcja splotu z chłonną przędzą UV blokuje pełne spektrum szkodliwych promieni UV. Okrągły dekolt i elastyczny krój sprawiają, że noszenie i ruch przez cały dzień. Nasze charakterystyczne logo znajduje się na klatce piersiowej, aby nadać subtelny styl. Niezależnie od tego, czy nosisz ją do pociągu lub chcesz założyć ją w niedzielę na co dzień, będziesz zawsze chroniony i wygodny. Koszulka Columbia's Trail jest dostępna w wielu rozmiarach i kolorach. Aby wybrać odpowiedni rozmiar, skorzystaj z naszej tabeli rozmiarów i następujących instrukcji pomiarów: W przypadku klatki piersiowej zmierz w najpełniejszej części klatki piersiowej, pod pachami i nad łopatkami, zachowując odpowiednią grubość i wypoziomuj taśmę.

    , UPF 15 UVA UVB ン ,