Cena pozycjonowania strony WWW

cena pozycjonowania

Pozycjonowanie stron stanowi obecnie najskuteczniejszą drogę do globalnej promocji.  Siła Internetu tkwi w niepodważalnym fakcie, iż większość potencjalnych konsumentów posługuje się głównie siecią.   Samo tworzenie kampanii reklamowej za pomocą pozycjonowania stron należy do najbezpieczniejszych i najefektywniejszych rozwiązań na dzisiejszym rynku.

Efekt pozycjonowania strony internetowej  zależy  między innymi od potencjału jakim dysponuje nasza witryna. Duże znaczenie ma wybrana przez nas domena, jej historia, a także budowa strony wraz z jej dokładną treścią. Niebagatelne znaczenie ma również metoda działania, przy czym możemy pokusić się o samodzielne pozycjonowanie strony.  Chociaż jest to najtańszy sposób pozycjonowania, wiąże się z dużym nakładem pracy a tym samym automatycznie wydłuża czas całego procesu. Gwarancją skutecznego i sprawnego pozycjonowania stron mogą pochwalić się profesjonalne firmy SEO. Ceny usług są głównie uzależnione od przyjętej metody pozycjonowania.

Wybierając metodę ilościową musimy przygotować się na koszt od 50 – 150 zł za słowo kluczowe ( jeden miesiąc). Sposób ten opiera się na zdobyciu jak największej liczby linków prowadzących do naszej witryny. Wszystkie późniejsze czynności są w pełni zautomatyzowane.

Kolejny wariant stanowi metoda jakościowa.  W tym przypadku naszym celem jest stworzenie połączeń pomiędzy naszą stroną a linkami związanymi z  popularną domeną, przy czym powinny być one przynajmniej częściowo powiązane z tematyką naszej strony. Jest to doskonały sposób na stworzenie realnej konkurencji dla  witryn, które zajmują stałe miejsce w  pierwszej dziesiątce wyszukiwarek internetowych. Niestety cena pozycjonowania za pomocą tej metody jest znacznie większa niż w przypadku metody ilościowej, ponieważ wymaga dokładnego przeanalizowania haseł. Według aktualnych cenników może sięgać nawet kilku tysięcy złotych miesięcznie.

Trzecim i równie skutecznym sposobem na zwiększenie widoczności naszej strony jest dodawanie artykułów do stron typu Pressel page. Koszt tego rodzaju pozycjonowania wynosi zazwyczaj od około 2-5 zł  za 1000 znaków. Jeżeli jednak zależy nam na profesjonalnej jakości podpiętego tekstu musimy przygotować się na kwotę od 10 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *