Cena pozycjonowania strony WWW

cena pozycjonowania

Pozycjonowanie stron stanowi obecnie najskuteczniejszą drogę do globalnej promocji.  Siła Internetu tkwi w niepodważalnym fakcie, iż większość potencjalnych konsumentów posługuje się głównie siecią.   Samo tworzenie kampanii reklamowej za pomocą pozycjonowania stron należy do najbezpieczniejszych i najefektywniejszych rozwiązań na dzisiejszym rynku.

Efekt pozycjonowania strony internetowej  zależy  między innymi od potencjału jakim dysponuje nasza witryna. Duże znaczenie ma wybrana przez nas domena, jej historia, a także budowa strony wraz z jej dokładną treścią. Niebagatelne znaczenie ma również metoda działania, przy czym możemy pokusić się o samodzielne pozycjonowanie strony.  Chociaż jest to najtańszy sposób pozycjonowania, wiąże się z dużym nakładem pracy a tym samym automatycznie wydłuża czas całego procesu. Gwarancją skutecznego i sprawnego pozycjonowania stron mogą pochwalić się profesjonalne firmy SEO. Ceny usług są głównie uzależnione od przyjętej metody pozycjonowania.

Wybierając metodę ilościową musimy przygotować się na koszt od 50 – 150 zł za słowo kluczowe ( jeden miesiąc). Sposób ten opiera się na zdobyciu jak największej liczby linków prowadzących do naszej witryny. Wszystkie późniejsze czynności są w pełni zautomatyzowane.

Kolejny wariant stanowi metoda jakościowa.  W tym przypadku naszym celem jest stworzenie połączeń pomiędzy naszą stroną a linkami związanymi z  popularną domeną, przy czym powinny być one przynajmniej częściowo powiązane z tematyką naszej strony. Jest to doskonały sposób na stworzenie realnej konkurencji dla  witryn, które zajmują stałe miejsce w  pierwszej dziesiątce wyszukiwarek internetowych. Niestety cena pozycjonowania za pomocą tej metody jest znacznie większa niż w przypadku metody ilościowej, ponieważ wymaga dokładnego przeanalizowania haseł. Według aktualnych cenników może sięgać nawet kilku tysięcy złotych miesięcznie.

Trzecim i równie skutecznym sposobem na zwiększenie widoczności naszej strony jest dodawanie artykułów do stron typu Pressel page. Koszt tego rodzaju pozycjonowania wynosi zazwyczaj od około 2-5 zł  za 1000 znaków. Jeżeli jednak zależy nam na profesjonalnej jakości podpiętego tekstu musimy przygotować się na kwotę od 10 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *