Bonusy od depozytu w grach

Przez fakt, że w pokera od początków istnienia tej gry grało się w kasynie, zyskał on niesprawiedliwą łatkę gry losowej. Nic bardziej mylnego. Poker to gra umiejętności, w której długotrwały sukces oparty może być jedynie na umiejętnościach analitycznych i dobrej obserwacji rywali. Oczywiście w krótkim okresie czasu szczęście ma wiele do powiedzenia, ale zawodowcy wiedzą, że przy setkach godzin spędzonych przy stole liczą się poprawne decyzje.

Od wielu lat w pokera w najróżniejszych postaciach możemy zagrać w internecie. Pokerroomy, bo tak nazywają się pokoje pokerowe, oferują grę zarówno dla zabawy jak i oczywiście na pieniądze. Żeby zacząć grać na pieniądze mamy dwa polecane przeze mnie wyjścia:
– skorzystanie z promocji przy wpłacie pieniędzy
– skorzystanie z oferty darmowej gotówki

Pokerroomy kuszą różnymi bonusami od depozytu: podwojony depozyt, potrojony depozyt, albo systematyczne wypłaty bonusów wraz z narastającą liczbą uzbieranych punktów za grę. Warto jednak przeczytać dokładnie warunki uzyskania bonusu, bo czasem może on się okazać mniej atrakcyjny niż się wydaje na początku. W sieci nie brakuje jednak bardzo dobrych promocji.

Promocje pokerowe w niektórych pokeroomach to nawet do 400% od depozytu. Pieniądze te uwalniane są przez gracza w czasie gry. Znam przypadki graczy, którzy przy solidnej grze przez kilka godzin dziennie byli w stanie uwolnić taki bonus zaledwie w tydzień. Pozostaje jedynie poszukać najlepszych promocji, a zrobić to możemy wpisując w wyszukiwarkę wybrane pokerroomy, jak na przykład: „stargames poker bonusy„.

Opcja darmowej gotówki na start charakteryzuje się trudniejszymi warunkami wypłaty, ale plusem jest to, że sami nie musimy nic wpłacać. To zwykle kwoty rzędu od 5 do 10j. Co warte zaznaczenia, pewien gracz pokerowy z takich 5j. w ciągu roku zrobił 100.000j. Da się? Da się! Pozostaje zatem życzyć wszystkim powodzenia przy stołach!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *