Bonusy od depozytu w grach

Przez fakt, że w pokera od początków istnienia tej gry grało się w kasynie, zyskał on niesprawiedliwą łatkę gry losowej. Nic bardziej mylnego. Poker to gra umiejętności, w której długotrwały sukces oparty może być jedynie na umiejętnościach analitycznych i dobrej obserwacji rywali. Oczywiście w krótkim okresie czasu szczęście ma wiele do powiedzenia, ale zawodowcy wiedzą, że przy setkach godzin spędzonych przy stole liczą się poprawne decyzje.

Od wielu lat w pokera w najróżniejszych postaciach możemy zagrać w internecie. Pokerroomy, bo tak nazywają się pokoje pokerowe, oferują grę zarówno dla zabawy jak i oczywiście na pieniądze. Żeby zacząć grać na pieniądze mamy dwa polecane przeze mnie wyjścia:
– skorzystanie z promocji przy wpłacie pieniędzy
– skorzystanie z oferty darmowej gotówki

Pokerroomy kuszą różnymi bonusami od depozytu: podwojony depozyt, potrojony depozyt, albo systematyczne wypłaty bonusów wraz z narastającą liczbą uzbieranych punktów za grę. Warto jednak przeczytać dokładnie warunki uzyskania bonusu, bo czasem może on się okazać mniej atrakcyjny niż się wydaje na początku. W sieci nie brakuje jednak bardzo dobrych promocji.

Promocje pokerowe w niektórych pokeroomach to nawet do 400% od depozytu. Pieniądze te uwalniane są przez gracza w czasie gry. Znam przypadki graczy, którzy przy solidnej grze przez kilka godzin dziennie byli w stanie uwolnić taki bonus zaledwie w tydzień. Pozostaje jedynie poszukać najlepszych promocji, a zrobić to możemy wpisując w wyszukiwarkę wybrane pokerroomy, jak na przykład: „stargames poker bonusy„.

Opcja darmowej gotówki na start charakteryzuje się trudniejszymi warunkami wypłaty, ale plusem jest to, że sami nie musimy nic wpłacać. To zwykle kwoty rzędu od 5 do 10j. Co warte zaznaczenia, pewien gracz pokerowy z takich 5j. w ciągu roku zrobił 100.000j. Da się? Da się! Pozostaje zatem życzyć wszystkim powodzenia przy stołach!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *