SKU: B094R55YGC
Dostępność: W magazynie
153,45zł 225,00zł

Dostępne opcje

bielizna magnetyczne mężczyzn Szorty o Strukturze Plastra Miodu Męskie Siatkowe Oddychające Włókna Poprawiają Zdrowie Szybkoschnące Bokserki z Lodowego JedwabiuSize:m,Color:czerwony + niebieski - B094R55YGC

  • ♦ Tkanina zawodowa: Prawdziwy lodowy jedwab przeszedł test przysiadu. 95% nylonu, 5% spandeksu, rozciągliwość w 4 kierunkach, szeroka wersja wysokoelastycznego gumowego paska sprawia, że ​​talia jest wygodna i uwalnia linie delikatne dla skóry lub szortów.

  • ♦ Konstrukcja z siateczki: Podczas treningu fitness możesz wykonać każde trudne ćwiczenie, siateczka ma świetne, siatkowe spodenki fintness są bardzo oddychające, pochłaniają pot, nie czują się obciążone, ciesz się komfortem i swobodą ruchu w dowolnym miejscu i czasie.

  • ♦ Fitness do połowy talii: Szeroki pas kontrolujący brzuch dopasowuje się do kształtów i zapewnia opływowy wygląd. Bokserki ze średnim stanem Wyjątkowa technologia fitness i kompresji nie sprawi Ci żadnego dyskomfortu.

  • ♦ Stylowy krój: Bokserki męskie są miękkie i rozciągliwe, dzięki czemu dopasowują się do ciała, ale nie uciskają, a figi z lodowego jedwabiu nie podjeżdżają na nogę ani nie marszczą się, zapewniając najwyższy komfort.

  • ♦ Codzienny wybór: Bokserki męskie Ice Silk, które w zdrowy sposób chronią Twoje prywatne pole. Uśmierzają ból związany z rozdęciem brzucha, zaparciem, nagłym oddawaniem moczu, świądem, męskim zapaleniem dłonicy, adekwatne do każdej roli w życiu.