SKU: B095G6G6TN
Dostępność: W magazynie
187,97zł 229,63zł

Dostępne opcje

bielizna magnetyczne mężczyzn Męskie Bokserki Długie Regular Majtki Odprowadzające Wilgoć Uciskowe Elastyczne Funkcjonalne szerokość Spodnie Wewnętrzne w PasieSize:L,Color:pack of 3 - B095G6G6TN

  • ♦ Wygodny materiał: Wykonany w 95% z bawełny + 5% spandexu z modalną elastyczną tkaniną gwarantuje, że ta para będzie najwygodniejszą parą bielizny, jaką kiedykolwiek nosisz, od skóry, aby zapewnić Ci chłód i suchość.

  • ♦ Styl paska: pas jest ułożony na normalnym poziomie, powyżej bioder, utrzymuj go w suchości, bokserki są bardziej dopasowane i ergonomiczne, nie czują się ściśnięte, bez zbytniej kompresji.

  • ♦ Elastyczny ucisk: Wysoce elastyczny i oddychający materiał uciskowy, który przylega do skóry i jest wygodny w noszeniu, i szybciej wchodzi w stan atletyczny, nie powoduje uczucia ciasności.

  • ♦ Odprowadzanie wilgoci: Miękkie bawełniane, wspierające bokserki z dodatkiem stretchu, z innowacyjnym, odprowadzającym wilgoć, gładkim pasem zapewniającym wygodę i utrzymanie suchej bielizny.

  • ♦ Odzież codzienna: materiał, który jest super sprawi, że będziesz chciał nosić te wewnętrzne spodnie każdego dnia, nie ociera się o uda i zapobiega pełzaniu nóg podczas biegania, skakania, pływania.