SKU: B094YGC64R
Dostępność: W magazynie
186,56zł 255,35zł

Dostępne opcje

bielizna magnetyczne mężczyzn Bielizna Sportowa Męska Wewnętrzne Spodnie z Lodowego Jedwabiu Szybkoschnące Figi do Biegania Bokserki w Dużym Rozmiarze Anti WearSize:XL,Color:czarny - B094YGC64R

  • ♢ Tkanina wysokiej jakości: kombinacja tkanin składająca się z 95% modalu wiskozy + 5% spandexu, dość miękka i oddychająca, wysokiej jakości i wygodna bokserki nie deformują się, wspaniałe i nie blakną, klasyczne spodenki kompresyjne.

  • ♢ Pasek z szerokim rondem: Poszerzony pasek nie jest łatwy do poluzowania, zapewnia wygodne miejsce w strefie osobistej, w talii odskakująca i dopasowana, bielizna męska ściśle przylega do skóry i jedwabista w dotyku preferuje ćwiczenia.

  • ♢ Nieobciążona krzywa: spodnie wewnętrzne pozwalają współczesnym mężczyznom być adekwatnymi do każdej roli w życiu, które mają doskonałą przepuszczalność powietrza, bez względu na to, czy ćwiczysz, czy wykonujesz codzienne zadania, te bokserki są dla Ciebie.

  • ♢ Kompresyjność: Bokserki zapewniają odpowiednią kompresję w ważnych strefach mięśni, zapewniając maksymalną wydajność, lepsze dopasowanie materiału kompresyjnego i mniejsze ryzyko otarć.

  • ♢ Nowocześnie zaprojektowane: elastyczne spodnie wewnętrzne zapewniają wygodę podczas ćwiczeń na kempingu, wędrówek, jazdy na deskorolce, biegania, wylegiwania się w domu, chodzenia na siłownię lub załatwiania spraw po mieście.