SKU: B094XH7LDP
Dostępność: W magazynie
161,53zł 240,38zł

Dostępne opcje

bielizna magnetyczne mężczyzn Bielizna Sportowa Ice Silk Anti Wear Leg Męskie Obcisłe Szybkoschnące Bokserki z Długimi Nogawkami Duże Rozmiary Długie FigiSize:XL,Color:pack of 3 - B094XH7LDP

  • ♦ Magiczny materiał: lodowy jedwab o drobnych denierach jest lekki i chłodny, wykonany z 96% wiskozy + 4% spandexu, natychmiast wchłania wodę, a lekkość jest wygodniejsza, miękka i oddychająca bawełniana bielizna, lepiej elastyczna dla wygodnych otworów na nogi.

  • ♦ Nogi odporne na ścieranie: Spodnie dresowe i kalesony 2 w 1 odpowiedniej długości, skutecznie zapobiegają silnym mięśniom korzeni uda podczas chodzenia i dyskomfortu podczas ćwiczeń spowodowanego tarciem, wygodnym w noszeniu sportowym.

  • ♦ Wypukła kieszeń w kształcie litery U: Oddzielna konstrukcja, zapewniająca częściom intymnym wygodne i zdrowe środowisko z dodatkowym zabezpieczeniem części intymnych i większą swobodą ruchów.

  • ♦ Szczegóły rzemieślnicze: Okablowanie jest schludne i równe, kunszt jest znakomity, nie jest łatwo pocierać skórę, podkreślając wysoką jakość, trwałe do codziennego noszenia i aby uniknąć zakłopotania.

  • ♦ Wszechstronność: Dość miękkie i oddychające, wysokiej jakości bokserki są przeznaczone dla mężczyzn do uprawiania fitnessu, idealne do uprawiania sportów na świeżym powietrzu i codziennego wypoczynku, podkreślają Twój styl, mogą być używane przez cały rok.