Tajemnica zdrowia z jeziora Klamath

O cudownych właściwościach alg, słyszała już prawie każda osoba, dbająca o swoje zdrowie. Mikroalgi takie jak chlorella, czy spirulina weszły już na stałe do kanonu zdrowego odżywiania. Lecz ich o wiele mniej znana kuzynka, turkusowa alga AFA, która robi coraz większą furorę, wśród „wyznawców” zdrowej żywności, to prawdziwy hit ostatnich miesięcy.

AFA Klamath, to alga występująca naturalnie w basenie jeziora Klamath, leżącego w stanie Oregon, żyje od setek lat w optymalnym, nasyconym minerałami środowisku, za pomocą którego uzyskuje swój niepowtarzalny skład odżywczy. Wulkaniczna erupcja, tworząca owe jezioro, wzbogacała go w wysoką zawartość składników mineralnych.

Przeprowadzone niedawno badania pokazują, że poza ogólnym zbawiennym wpływem na zdrowie wynikającym z konsumpcji algi AFA, wykorzystywana może być również do hamowania objawów obniżonego poziomu energii i zespołu przewlekłego zmęczenia, a także zespołu napięcia przedmiesiączkowego; jak również artretyzmu. Lekarze eksperymentalnie stosują ją także w kurowaniu osób dotkniętych Alzheimerem, a także u nastolatków z ADHD.

Jako, że jest to organizm jednokomórkowy, utworzone z niego suplementy diety, są świetnie przyswajalne przez organizm człowieka, co różni je od o wiele słabiej przyswajalnych syntetycznie tworzonych witamin. AFA to prawdziwa skarbnica, nieprawdopodobnie wartościowych składników odżywczych, jest bogata w chlorofil i PEA. Ma ona niezwykle dużo różnorakich zastosowań, poczynając od odtruwania organizmu, aż po umacnianie układu nerwowego oraz niwelowanie skutków stresu, dzięki regulacji poziomu dopaminy.

Wszystkie jej znakomite cechy, budują jej obraz jako żywności na miarę XXI wieku, która powinna trafić do wszystkich domów na całym świecie. Więcej wartościowych informacji o AFA Klamath znajdziemy na afaklamath.pl. Dowiemy się tam również gdzie kupić dobrej jakości AFA Klamath w tabletkach oraz w proszku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *