Niezapomniane przyjęcie tylko z dj wodzirejem!

dj wodzirej

Mówi się, że stanowi silną, choć zarazem pogodną osobowość. Wszystkich zaraża uśmiechem i porywa tłumy do wspólnej zabawy. Nie boi się podejść do nieznajomego i opowiedzieć dowcip sytuacyjny. Nie stroni od towarzystwa innych i zapewnia im rozrywkę oraz muzykę na najwyższym poziomie. Opis ten idealnie pasuje tylko do jednego zawodu – dj’a wodzireja. Kto to tak właściwie jest?

Jego praca zależy przede wszystkim od typu obsługiwanej imprezy – indywidualnej, takiej jak urodziny, ślub czy kinderparty lub grupowej – na przykład studniówki, Sylwestra, festynu. Ze względu na tak szeroki zakres przyjęć, dj wodzirej musi łączyć w sobie wiele profesji.

Po pierwsze wciela się w rolę konferansjera zapowiadającego wszystkie części uroczystości – pierwszy taniec pary młodej, toast za zdrowie solenizanta lub krojenie tortu na studniówce. Informuje gości o programie uroczystości, by każdy z nich czuł się swobodnie i dobrze się bawił.

Dj wodzirej ubierając adekwatny do sytuacji strój (smoking na Sylwestra, kostium klauna na urodziny dziecka) sprawia, że przyjęcie staje się przyjemniejsze i jednocześnie gustowne.

Kolejną funkcją wodzireja jest animowanie – przygotowuje on specjalne zabawy i oryginalne atrakcje. Powszechnie znane są weselne tańce czy urodzinowy konkurs wiedzy o solenizancie. Rozrywka prowadzona jest jednak z zachowaniem najwyższych standardów, by żaden z zaproszonych nie czuł się zażenowany lub zniesmaczony.

Dj wodzirej djbarti.pl to nauczyciel i tancerz – jako król parkietu zaprezentuje najpopularniejsze ruchy do macareny, kaczuszek, zorby czy twista.

Ponadto pełni rolę dj’a. Nie zawsze na przyjęciu pojawi się orkiestra grająca dla gości na żywo. Wtedy za oprawę muzyczną odpowiada właśnie wodzirej, który przygotowuje materiał muzyczny wpasowujący się w zainteresowania indywidualnego klienta.

Po szóste, zawód ten wymaga także, przynajmniej podstawowych, umiejętności technicznych. Dj wodzirej musi znać się na obsłudze oświetlenia, by stworzyć wyjątkową scenerię do wspólnych zabaw czy konkursów. Konieczna, do tworzenia oryginalnych atrakcji, jest także biegła znajomość konsoli i mikserów muzycznych.

Na końcu wymienić należy najważniejszą funkcję wodzireja – organizatorską i reżyserską. Wskazuje on gościom szatnię, miejsca przy stole, inicjuje toasty i przemówienia, wyjaśnia panujące na danym przyjęciu zasady, powiadamia fotografów o nadchodzących wydarzeniach, by mieli czas na przygotowanie osprzętu do sesji i odpowiada za program rozrywkowy uroczystości.

Dj wodzirej to osoba integrująca zaproszonych, dbająca o ich komfort i dobrą zabawę. Tworzy on nowe układy choreograficzne, śpiewa z gośćmi, zapewnia im profesjonalną obsługę muzyczną i aktywizuje tych bardziej nieśmiałych do wspólnej rozrywki. Można więc utożsamić wodzireja z otwartością, komunikatywnością oraz kreatywnością.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *