Kriolipoliza – pogromca tłuszczu

Po ogłoszeniu wyników badań naukowców, w branży medycyny estetycznej zaczęto myśleć, że zimno to prawdziwy pogromca tłuszczu. Wkrótce, za sprawą mediów i reklamy, to samo pytanie zaczęły zadawać sobie zarówno kobiety, jak i mężczyźni z nadwagą.

Na własnej skórze już można się przekonać jaka jest prawda, ponieważ zabiegi kriolipolizy, czyli zamrażania komórek tłuszczowych, oferują już liczące się i prestiżowe salony estetyczne. Zabieg kriolipolizy w Krakowie możemy już odbyć. Obwisłe i otłuszczone ramiona raczej nie należą do współczesnego kanonu piękna, podobnie jak otłuszczone uda, pośladki czy pokaźna opona na brzuchu. To właśnie tłuszcz zgromadzony w tych partiach ciała wskazane jest zamrozić. Zamrażanie tkanki tłuszczowej daje spektakularne efekty.

Gdy wymaga tego jej nagromadzona ilość, zabieg powtarza się w kilku sesjach. Procedura ta nie jest inwazyjna, ani męcząca, poza tym, zanim umówimy się na kolejny zabieg, powinniśmy odczekać kilka miesięcy, w czasie których dzieje się magia. A w zasadzie organizm usuwa zniszczoną i znienawidzoną tkankę tłuszczową. Co istotne – zabieg jest obojętny dla mięśni i skóry, nie uszkadza ich. By efekty pozostały trwałe dieta nie powinna obfitować w tłuszcze, być zbilansowana i racjonalna. Nieprzestrzeganie zasad zniweczy działania zabiegu. Wszystkich informacji zresztą udzieli personel salonu kosmetycznego, do którego się udajemy na zabieg. Może to być na przykład salon kosmetyczny J’adore instytut.

Zamrażanie tkanki tłuszczowej jest wskazane wtedy, gdy nie możemy pozbyć się tłuszczu z jakiegoś konkretnego miejsca. Mamy już za sobą dietę, wdrożyliśmy aktywność fizyczną, a oporny tłuszcz nadal kryje się pod skórą. To dobre rozwiązanie. Nie jesteśmy już skazani na ten nie budzący zachwytu widok w lustrze. Przemawia to do wyobraźni kobiet i mężczyzn z nadwagą. – Warto wspomnieć, że nie ma to raczej sensu przy dużej otyłości, która jest bardziej złożonym problemem i wymaga innego rodzaju kompleksowych działań. – Po prostu, gdy podoba się nam nasze ciało, tylko jakaś jego część nie jest doskonała – wtedy udajemy się na zabieg.

źródło: http://jadoreinstytut.com/kriolipoliza/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *